Як перемогти переїдання, навіть якщо дуже лінь і не хочеться
04.03.2019 696 0 newsdaily.org.ua

Як перемогти переїдання, навіть якщо дуже лінь і не хочеться

В закладки

Як перемогти переїдання, навіть якщо дуже лінь і не хочеться

© ssuaphoto/IStock

Британський фонд харчування випустив у цьому місяці нові рекомендації за розміром порцій, щоб допомогти людям з'їдати правильне кількість кожної групи продуктів харчування і, можливо, допомогти їм уникнути переїдання. Про це написав новинний сайт CNN.

Вміст матеріалу

Чому важливо контролювати розмір порцій?

«Насправді варто швидко перевірити розміри порцій перед тим, як наповнити їх їжею, тому що ми знаємо, що організм отримав сигнали ситості потрібно трохи часу», —говорить Бріджит Бенелам, менеджер по харчуванню в BNF. «Ймовірно, у всіх нас був досвід, коли ви їсте щось, а потім ви їсте трохи більше і, можливо, ще трохи більше, а потім через 10 хвилин ви відчуваєте себе дуже ситим і хотіли б, щоб ви спочатку з'їли трохи менше».

Регулювання розмірів порцій може бути одним зі способів уникнути цього почуття.

Як перемогти переїдання з допомогою нових рекомендацій?

У рекомендаціях, які засновані на 2000 калорій в день, тобто кількості, рекомендованому для середнього, здорового ваги дорослої жінки, використовуйте такі виміри, як пригорщі і складені руки, щоб їм було легше слідувати.

«Це практичне керівництво по розмірам порцій», — сказала Бенелам. «Люди не обов'язково повинні зважувати свою їжу, тому що ми знаємо, що багато людей не хочуть цього робити».

Керівництво «Знайти баланс» також пропонує наступні розміри порцій у день:

  • Три-чотири порції крохмалистих вуглеводів, таких як макарони.
  • Дві-три порції білкової їжі, такої як курка.
  • Дві-три порції молочних і альтернативних продуктів, таких як сир.
  • Як мінімум п'ять порцій фруктів і овочів.
  • Невеликі кількості ненасичених масел, жирів та ласощі.

Важлива інформація про контроль порцій

Керівні принципи були розраховані Британським фондом харчування з урахуванням рекомендацій в інших країнах, таких як США і Канада, з допомогою опитувань споживання і перегляду того, що було доступне в роздрібній торгівлі, щоб розміри порцій були точними і реалістичними, сказала Бенелам.

Хоча керівництво було розроблено з використанням груп харчових продуктів, створених у Великобританії, Бенелам вважає, що, якщо продукти, які входять у ці групи, актуальні, вони можуть застосовуватися і в інших країнах.

Бенелам також зазначила, що контроль порцій не завжди зводиться до меншої кількості їжі.

«Це також про їжу по-іншому», — сказала вона. «Такі речі, як фрукти і овочі, вам взагалі не потрібно обмежувати розмірами порцій, якщо ви не додаєте в них багато масла, жиру або цукру, у вас можуть бути великі порції з відносно невеликою кількістю калорій».

Вона також сказала, що люди повинні їсти більше продуктів, таких як цільне зерно, риба і бобові.

© Lisovskaya/IStock

«Контроль порцій дуже важливий, особливо якщо ви намагаєтеся скинути вагу або підтримувати свою вагу з плином часу», — заявила Ліза Дреєр, співробітник CNN з питань здоров'я і харчування. «Навіть здорова їжа —наприклад, незбиране зерно, горіхи і корисні олії — може збільшити вашу калорійну навантаження, якщо ви не звертаєте уваги на розміри порцій».

Хоча ці рекомендації засновані на певному щоденному споживанні калорій, Дреєр також сказала, що важливо розуміти, що кількість калорій, яке потрібно людині щодня, залежить від ряду факторів.

«Фактична кількість порцій для кожної групи продуктів, які ви повинні споживати щодня, буде залежати від ваших індивідуальних потреб в калоріях і особистих цілей за вагою, а також від таких факторів, як ваш зріст, вага, вік, стать і рівень активності», —сказала Дреєр.

Як і Бенелам, Дреєр зазначила, що деякі продукти важливіше, ніж інші, коли справа доходить до контролю порцій. Коли справа доходить до втрати ваги, вона погоджується з тим, що фрукти та овочі є «корисними доповненнями до будь-якої дієти».

7 нескладних способів скоротити розмір порцій
© shironosov/iStock Переїдання набагато частіше пов'язана не з кількістю прийомів їжі, а з розмірами порцій. Якщо ви хочете зробити свою фігуру більш стрункою, то
Залишки їжі при прийомі їжі здатні змусити нас більше їсти і менше тренуватися
© AndreyPopov/iStock Звичка готувати великі порції страв і розділяти їх на 2 і більше прийомів їжі не приводить ні до чому хорошому. Про це свідчать результати
Що змушує вас є більше, ніж потрібно насправді
© OksanaKiian/iStock Харчування впливає не тільки на нашу фігуру, а й на стан здоров'я. Важливо враховувати якість продуктів і розмір порцій. BBC розповідають чому ми їмо
Як обдурити шлунок, коли він відчуває почуття голоду
© AnaBGD/IStock Схуднення ніколи не буває простим, адже для досягнення результату нам доводиться не тільки старанно працювати в спортзалі, але і боротися з постійним
Яка денна норма овочів і фруктів, дослідження
© Anchiy/IStock Ми впевнені, що ви зустрічали багато інформації про те, що потрібно з'їдати п'ять порцій овочів і фруктів в день, щоб залишатися здоровими. Але чи дійсно
Настанови тренера: як втратити жир, використовуючи спеціальну "шкалу голоду"
© tarasov_vl/IStock Ви повинні відчувати голод протягом усього дня, щоб знати, що ви перебуваєте в дефіциті калорій і втрачаєте жир? Ви не знаєте, як дізнатися, чи