10 вправ для максимального спалювання жиру
11.04.2019 1 581 0 newsdaily.org.ua

10 вправ для максимального спалювання жиру

В закладки

10 вправ для максимального спалювання жиру

© undrey/iStock

Не варто відмовлятися від турботи про своє тіло і фігурі, якщо у вас немає бажання або можливості ходити в тренажерний зал. Жир в області живота – це не тільки негарно, але й шкідливо для здоров'я. Якщо його не контролювати, це збільшує ризики виникнення небезпечних захворювань. Brightside назвали вправи для спалювання жиру, які допоможуть вам позбавитися від зайвої ваги.

Вміст матеріалу

Ефективні вправи для спалювання жиру

Ці вправи можна виконати вдома, в готелі (якщо ви в подорожі) або іншому місці. Вони є корисними для підтримки здорової ваги і спалювання зайвих калорій.

Віджимання

© Milkos/iStock

Це не тільки простий, але і ефективна вправа, яке спалює жир в області живота і допомагає підтримувати загальну фізичну форму. Прийміть упор лежачи. Ноги тримайте разом, руки витягнуті. Спина рівна. Опускайте корпус вниз, напружуючи м'язи преса. Підніміть його вгору і продовжуйте чергувати опускання і підйом корпусу.

Бурпи

© blanaru/iStock

Це – відмінна вправа, яка допоможе схуднути в області живота. Воно складається з 4 простих кроків:

 • Сядьте навпочіпки, помістивши долоні на підлогу.
 • Підстрибніть ногами назад і прийміть положення планки на витягнутих ногах.
 • Негайно поверніть ноги в положення присідання.
 • Потім випросталась.

Альпініст

© popsugar.com

Це вправа призначена для імітації альпінізму. Воно досить ефективно спалює впертий жир на животі.

 • Прийміть положення планки.
 • Починайте згинати праве коліно, підтягуючи його до грудей.
 • Поверніть коліно у вихідне положення і зробіть те ж з лівим коліном. Зробіть 8 повторень.

Скручування

©Deagreez/IStock

Скручування є одним з найбільш популярних вправ для позбавлення від зайвого жиру в області живота.

 • Ляжте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Стопи на підлозі.
 • Руки заведіть за голову і сцепите в замок на потилиці.
 • Відірвіть голову, шию і плечі від підлоги, зробивши скручування.
 • Затримайтеся на секунду, а потім повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть 10 повторень.

Планка на ліктях

© undrey/iStock

Це – найбільш поширена форма виконання вправи планки. Вона виконується в положенні, яке схоже на положення при віджиманні. Вправа зміцнить м'язи сідниць, преса і плечей.

 • Прийміть упор лежачи. Поставте руки на відстані, рівній ширині плечей. Руки зігнуті в ліктях. Передпліччя знаходяться на підлозі. Лікті знаходяться прямо під плечима.
 • Підніміть корпус вгору. Тіло від голови до п'ят має утворити пряму лінію.
 • Залишайтеся в цьому положенні близько 30 секунд, якщо ви новачок, і поступово збільшуйте тривалість по мірі збільшення сили.

Присідання сумо

© nourishmovelove.com

Встаньте прямо, поставивши ноги ширше плечей. Направте шкарпетки ніг на 45 градусів назовні. Зігніть ноги в колінах, опустивши тулуб вниз, поки стегна не будуть паралельні підлозі. При цьому підніміть руки, витягнувши їх перед собою, щоб вони опинилися на одному рівні з вашим підборіддям. Випряміться, повернувшись у вихідне положення, і продовжуйте робити присідання. Зробіть 10 повторень. Можна ускладнити вправу, взявши гирю або гантелі в руки.

Скручування спринтера

© pinterest.com

Біг хороший, але ми можемо імітувати його руху, щоб отримати переваги для свого тіла.

 • Ляжте на спину, витягнувши руки вздовж тулуба.
 • Різко сядьте – підніміть верхню частину тіла від статі, виводячи вперед зігнуту в лікті ліву руку вперед, а праве коліно до грудей.
 • Повторіть з іншого боку. Рух виглядає так, як ніби ви біжите. Зробіть 8 повторень.

Скручування-велосипед

© fizkes/iStock
 • Ляжте на підлогу. Руки за головою. Зімкніть пальці в замок.
 • Підніміть праву ногу так, щоб ваші стегна були перпендикулярні підлозі, а ікри йому паралельні.
 • Одночасно відірвіть від підлоги плечі і оберніть тіло так, щоб лікоть лівої руки стосувався коліна піднятої правої ноги.
 • Випряміть праву ногу, але тримайте її над підлогою. Одночасно зігніть ліву ногу і поверніть верхню частину тіла так, щоб лікоть правої руки стосувався коліна лівої ноги. Зробіть 15 повторів для кожної ноги.

Плавання

©SolisImages/iStock

Самий приємний і дуже ефективний спосіб позбутися від черевного жиру – це плавання. Це також відмінна вправа для підтримання загальної фізичної форми. Техніка плавання і ваші рухи повинні бути напруженими, щоб ви могли спалити більше калорій. Плавайте не менше 30 хвилин.

Стрибки зі скакалкою

© Lady Grace

Ще одна вправа, яке відмінно підходить не тільки для схуднення, але і для підтримання загальної фізичної форми. Крім того, це весело і легко. Стрибайте на скакалці протягом 2-10 хвилин.

4 причини, чому варто застосовувати періодичне харчування
©LIgorko/IStock Періодичне харчування стрімко набирає популярність, оскільки ця система несе в собі користь для здоров'я. Одне з головних переваг періодичного харчування
10 простих правил для швидкого спалювання жиру
© Patricia Gallano/Flickr Єдина причина зайвої ваги – це надлишок жирової тканини. Щоб позбутися від нього, недостатньо просто правильно харчуватися. Для швидкого
Вправи для спалювання жиру, які ви можете робити вдома
© Loe Moshkovska/Pexels Якщо ви хочете схуднути, але вам не вистачає часу для відвідування залу, то почніть тренуватися вдома. На щастя, позбавитися від зайвого жиру
4 лайфхака, які нарешті проявлять ваш прес
© chaoss/iStock Позбутися від жиру в області живота не так-то й легко, як може здатися. Навіть ті люди, які змогли скинути зайву вагу, не завжди худнуть в цій частині
Як позбавитися від зайвого жиру в області талії: 4 супер-вправи
© GeorgeRudy/iStock Вправи для талії дуже корисні, вони не тільки спалюють жир в цій проблемній зоні, але і покращують самопочуття. Основна перевага цієї тренування в
6 речей, які позбавлять від жиру в області живота назавжди
© grinvaldsy/IStock Якщо вас турбує зайвий жир в області живота, ви, напевно, вже намучилися з схудненням. То воно працює, то ні. Навіть худі дівчата часом помічають, що