Як зробити присідання більш ефективними для фігури
13.04.2019 189 0 newsdaily.org.ua

Як зробити присідання більш ефективними для фігури

В закладки

Як зробити присідання більш ефективними для фігури

© Youngoldman/iStock

Якщо ви не знаєте, як зробити присідання більш ефективними, то Ascend Strength & Fitness допоможуть вам у цьому. Ви дізнаєтеся, як отримати фігуру мрії і виглядати приголомшливо.

Вміст матеріалу

Як зробити присідання більш ефективними

Ці поради допоможуть як новачкам, так і професіоналам. Ви дізнаєтеся, як збільшити силу присідання і навантаження.

1. Присідання на бокс

© bernardbodo/iStock

Цей спосіб дозволить вам присідати на бажану глибину і розвивати силу при русі на корточках. Почніть з силовою стійки на відповідній висоті позаду вас. Як правило, ви повинні прагнути до висоті боксу, який приводить вас до паралельного приседанию, але при бажанні ви можете тренуватися вище або нижче.

Під час виконання ваші гомілки повинні бути перпендикулярні підлозі. Ви повинні присідати до тих пір, поки не сядете на коробку. Потім розслабте стегна і повільно поверніться у вихідне положення. Ніколи не вставайте занадто різко. Потримайте вага на п'ятах і виштовхує ноги і коліна, рухаючись вгору від коробки.

2. Присідання Андерсона

© SeventyFour/iStock

Присідання Андерсона покращують швидкість розвитку сили і спортсмену дають можливість відчути, що таке «правильне» повторення.

Встановіть штангу на рівні повного присідання або трохи вище. Потім розташуйте її на грудях або спині і зробіть ривок вгору. Далі поверніться у вихідне положення. Виконайте 3-4 підходи по 3-5 повторень. Кількість може бути менше при використанні великої ваги. Не забувайте про безпеку: не заваливайтесь вперед, контролюйте всі рухи і тримайте м'язи в напрузі.

Читайте також Топ-8 вправ, які допоможуть отримати довгоочікувані кубики преса

3. Часткові присідання

© dolgachov/iStock

Таким чином ви покращуєте якість і збільшуєте час виконання. Можете використовувати для усунення дефектів і слабкості. Відмінна альтернатива фінальним вправ. Також це хороший спосіб збільшити продуктивність. Не забудьте включити часткові присідання для нижньої частини вправи, а не верхній.

Завдяки знанню, як зробити присідання більш ефективними, ви зможете поліпшити показники і добитися величезних результатів.

6 кращих вправ для більш сильних ніг
© Pexels Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи
Як правильно і скільки присідати, щоб сідниці були як горіх
© g-stockstudio/Istock Додати гарну форму сідниць можна за допомогою всього однієї вправи – присідання. Але проблема полягає в тому, що більшість дівчат допускають
Чому корисно присідати "пістолетом"
© Pixabay Присідання «пістолет» здобуває популярність через його можливості опрацювати багато м'язи, а заодно і отримати кілька інших бонусів, про яких ви, можливо, і не
5 важливих речей, які потрібно знати про присіданнях
© dolgachov/iStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ для нижньої частини тіла. Воно задіє в рівній мірі сідничні м'язи, стегна, суглоби ніг і підколінні
5 корисних видів присідань для ніг і сідниць
© bernardbodo/IStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ. З його допомогою можна не тільки привести в порядок сідниці і ноги, але і прискорити метаболізм.
9 способів подвоїти ефективність присідань
©jacoblund/IStock Присідання задіють усі м'язи ніг і є самим корисним вправою для зміцнення нижньої частини тіла. Якщо ви хочете підвищити ефективність ваших присідань,