Як позбутися від жиру на боках: 8 способів для чоловіків
27.04.2019 968 0 newsdaily.org.ua

Як позбутися від жиру на боках: 8 способів для чоловіків

В закладки

Як позбутися від жиру на боках: 8 способів для чоловіків

© VSanandhakrishna/iStock

Ви постійно лежите на дивані і нічого не робите? Або ви дівчина такого хлопця? Значить, пора з цим щось робити.

Ми поговоримо сьогодні не тільки, як позбутися від жиру на боках, а й про те, як мотивувати свого чоловіка схуднути

Відставте закиди і відмовтеся від жартів з приводу недосконалості його фізичної форми! Можете надрукувати цей список, повісити на холодильник і через лічені тижні побачите вражаючі результати.

1. Встаньте з дивана

© Wokandapix/Pixabay

Спочатку стимулюйте свого улюбленого менше часу проводити на дивані. Постарайтеся відвернути від ТБ, комп'ютера, ігрової приставки або перегляду стрічок соцмереж.

Просто змусьте його встати і почати більше рухатися!

2. Порахуйте калорії

© RitaE/Pixabay

Готові посперечатися, що хлопець навіть не підозрює , скільки калорій споживає і спалює. Однак, дізнавшись цю інформацію, він був би шокований. Допоможіть йому розрахувати це співвідношення, і м'яко зробіть натяк, що якщо він буде споживати більше, ніж витрачає, то вага невблаганно продовжить збільшуватися, а в тому числі і обсяг в області талії.

3. Практикуйте кардіотренування

© janeb13/Pixabay

Півгодинні «потогінні» кардіо вправи 5 разів на тиждень – відмінний спосіб позбутися від живота і жиру в області талії.
Навіть якщо чоловік постійно відвідує спортзал, але виключає кардіо, то швидко прибрати боки і жирок йому не вдасться.

4. Виконуйте вправи з різним ступенем рухливості

© tacofleur/Pixabay

Важливо поєднувати роботу на біговій доріжці або еліпсоїді, з вправами, не пов'язаними з активним переміщенням тіла (гребний або велотренажер). Тренування повинні займати півгодини і проходити 3-4 рази в тиждень.

5. Підвищіть інтерес до спорту знаннями

© Pexels/Pixabay

Як тільки чоловік поставить собі за мету спалити жир в області талії, то, можливо, з гарячим ентузіазмом візьметься виконувати сотні скручувань в день.

Розкажіть своєму чоловікові, що не можна позбутися від жирових відкладень в одній окремо взятій частини тіла. Інакше він, не побачивши бажаних результатів, може втратити інтерес до тренувань.

6. Урізноманітніть тренування

© skeeze/Pixabay

Після того, як ваш чоловік почне втрачати зайві кг, порекомендуйте йому урізноманітнити програму ще парою рухів, таких як підйом корпусу на прес, скручування, повороти тулуба (твисты) і планки.

Так, буде відбуватися спалювання жиру не тільки на боках, але і у всьому організмі загалом, а також зміцняться м'язи тулуба.

7. Виберіть нову одяг

© Free-Photos/Pixabay

Після схуднення колишня одяг перестає сидіти так, як треба на фігурі, а значить... пора за новими джинсами!

Потрібно правильно підібрати їх розмір, т. к. занадто вузькі у поясі штани будуть перетягувати живіт, від чого може створитися враження, ніби на животі багато жирових відкладень, хоча це насправді не так.

8. Підтримуйте результатів

© skeeze/Pixabay

Тепер, коли обвислого живота більше немає, в першу чергу потрібно робити все необхідне, щоб він не повернувся знову. Не зупиняйтеся на досягнутому і продовжуйте тренуватися.

Мотивуємо чоловіка скидати вагу

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вашій коханій людині залишатися здоровим і підтягнутим. Удачі!

Фактори, які впливають на появу жиру на боках і животі
© structuresxx/iStock Деякі люди правильно харчуються і займаються спортом, але все одно не можуть позбутися від жиру в області живота. Для багатьох це стає складним
Ефективні вправи, з якими ви позбудетеся від жиру на боках
©huffingtonpost.com Жир на боках – проблема, з якою стикається більшість жінок. Сьогодні ми розповімо, як позбутися від небажаної жирової маси на боках з допомогою
Як позбутися від жиру на боках і підтримувати здоровий вагу
© biglike/iStock Жир на боках, як правило, з'являється першим і йде останнім. Виснажливі тренування і дієти можуть і не допомогти, якщо не знати про правильної стратегії
6 вправ, які допоможуть позбутися від жиру на боках і животі
© perfect belly/iStock Давно хочете позбутися від зрадницького живота, що заважає вам гарно виглядати в джинсах з низькою талією? Американці придумали особлива назва для
Прості поради, які допоможуть прибрати «вушка» на боках
© itoriaipp aipp/Flickr Напевно, немає жінки, яка не мріяла б позбутися «вушок» на боках. Доводиться приховувати талію за одягом, соромитися своєї фігури на пляжі,
4 лайфхака, які нарешті проявлять ваш прес
© chaoss/iStock Позбутися від жиру в області живота не так-то й легко, як може здатися. Навіть ті люди, які змогли скинути зайву вагу, не завжди худнуть в цій частині