Йога для схуднення ніг, 10 вправ для будинку
05.06.2019 2 273 0 newsdaily.org.ua

Йога для схуднення ніг, 10 вправ для будинку

В закладки

Йога для схуднення ніг, 10 вправ для будинку

© AndiP/Pixabay

Багато часто задаються питанням, а чи дійсно ефективна йога для схуднення ніг? Дуже ефективна! Але, тільки за умови, що ви готові приділити належну увагу проблемним зонам. Ці вправи однаково ефективні як для жінок, так і для чоловіків.

Вміст матеріалу

Досягайте гармонії і позбавляйтеся від зайвого!

Як працює йога для схуднення?

Незважаючи на те, який вид йоги ви обираєте, він буде ефективним. Справа в тому, що йога діє, насамперед, не на самі жирові відкладення, а на ваше свідомість. За допомогою асан з йоги ви досягаєте гармонії зі своїм тілом. А зайві кілограми на стегнах найчастіше є наслідком порушення внутрішнього балансу. За допомогою йоги ви усунете дисбаланс і зайвий жир піде!

10 поз для домашніх тренувань

Ці пози ви зможете легко виконувати вдома. Щоб досягти кращих результатів, потрібно буде постаратися. Дотримуючись цих правил, ви будете на правильному шляху:

  • Займайтеся регулярно. В ідеалі, приділяти увагу тренувань кожен день. Але, така можливість буває рідко, тому оберіть свій режим. Можна займатися три рази в тиждень.
  • Не поспішайте навантажувати себе всім і відразу. Розвиток має бути поступовим.
  • Під час занять ви повинні зосередитися. Йогою можна займатися під телевізор. Як варіант, увімкніть спокійну мелодію для медитації або звуки природи.
  • Навчіться розслаблятися, перебуваючи в кінцевих позах асан.

Спочатку у вас може виходити не дуже добре – це нормально! Ваш організм увійде в ритм, і все буде виходити набагато краще.

Поза стільця «Уткатасана»

© Damir Khabirov/iStock

Вихідне положення – стійте прямо, стопи зведіть разом. Зробіть вдих, і разом з ним, підніміть руки вгору. Видихаючи, почніть плавно сідати на уявний стілець. Ідеальне кінцеве положення – ноги, зігнуті в колінах під кутом 90 градусів. Це може бути досить складно спочатку. Тому можете згинати трохи менше, але поступово рухатися до мети. Затримайтеся в «сидячому» положенні на 30-60 секунд. Потім, видихаючи, станьте прямо. На вдиху опустіть руки вниз. Повторіть кілька разів, але не перенапружуйтеся.

Варіація «Паванмуктасаны»

© stylesamba.com

Лягайте на спину, руки – уздовж тіла, ноги разом. Закрийте очі і повністю розслабтеся. Вдихаючи, підніміть одну ногу нагору, стопою до стелі. Друга розслаблено лежить на підлозі. На видиху, зігніть підняту ногу, напружуючи м'язи живота. Обхопіть стопу руками і торкніться носом коліна. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд. Потім, зробіть глибокий вдих і одночасно опустіть голову на підлогу. Видих – опустити ногу на підлогу. Повторіть з іншою ногою.

Глибокий присед

© fizkes/Pixabay

Стоячи прямо, розведіть ноги на ширину близько 30 сантиметрів. Простягніть руки вперед, долонями вниз. Зробіть глибокий вдих і плавно присядьте. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд, потім на видиху встаньте у вихідне положення.

Читайте також Як йога впливає на психіку: сила взаємозв'язку тіла і мозку

Поза щасливої дитини «Ананда Баласана»

© fizkes/Pixabay

Ляжте на спину на килимок. Виконувати цю вправу на підлозі буде не комфортно. Зігніть ноги до грудей на видиху. Торкніться руками стоп ближче до пальців. Зробіть глибокий вдих, а на видиху опустіть трохи стопи до себе, а плечі притисніть до підлоги. Злегка розведіть топи до пахв. Затримайтеся в положенні близько 60 секунд, плавно вдихаючи і видихаючи. На видиху приберіть руки на підлогу, вирівняйте ноги і розслабтеся.

Варіація пози воїна «Вирабхадрасаны» №1

© undrey/Pixabay

Стоячи прямо, розставте ноги в сторони. Відстань між стопами повинно бути близько метра. Зробіть плавний видих і поверніть ліву стопу на 90 градусів, а праву – на 45, вліво (див. зображення). На видиху підніміть руки над головою долонями разом. Поверніть тулуб злегка вліво, ліву ногу зігніть. Затримайтеся в цій позиції на 3 вдиху. На видиху випрямити тулуб і ноги. Повторіть в іншу сторону.

Поза мосту «Сетубандханасана»

© Deagreez/Pixabay

Вихідне положення – лежачи на спині, руки вздовж тіла. На видиху зігніть ноги в колінах, щоб стопи стосувалися сідниць (або були поруч). Роблячи вдих, піднімайте стегна вгору до утворення кута в 90 градусів. Стежте, щоб шия, голова і руки залишалися на підлозі. Витратьте деякий час, поки відчуваєте себе комфортно. На видиху опустіться на підлогу і розслабтеся.

Варіація пози собаки «Адхо Мукха Шванасана»

© fizkes/iStock

Поза собаки полягає в тому, що ви стаєте на коліна, а потім піднімаєтеся над підлогою. Наголос залишається на стопи і долоні. Ця варіація передбачає додавання навантаження на ноги. На видиху підніміть вгору одну ногу. Затримайтеся на 3-5 вдихів і видихів. Потім повторіть те ж саме з іншою ногою.

Поза метелики «Баддха Конасана»

© fizkes/iStock

Сидячи на підлозі, підтягніть ноги до себе. Постарайтеся максимально підтягти стопи до себе. Досягнете максимального наближення – затримайтеся на кілька вдихів і видихів. На видиху випряміть ноги і злегка потрясіть ними.

Поза сарани «Шалабханасана»

© f9photos/iStock

Лежачи на животі, підніміть голову, руки, ноги і груди над підлогою. Затримайтеся трохи і, на вдиху, розслабтеся. Опустіть ноги, руки і голову на килимок. Повторіть кілька разів. Ця вправа не рекомендується робити, якщо у вас є якісь проблеми зі спиною.

Уттхита Паршвасахита

© nensuria/iStock

Стоячи прямо, вдихніть і підніміть праву ногу перед собою. Видихаючи, візьміться руками за великий палець на нозі. Поверніть підняту ногу вправо, притримуючи правою рукою. Інша нога пряма, а рука на поясі. Під час виконання вправи, поверніть голову вліво. Затримайтеся на кілька вдихів. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть з іншою ногою.

Існує ще багато варіантів поз, які успішно застосовуються для опрацювання зони стегон. Але цей комплекс відмінно підійде саме для новачків. Спробуйте регулярно виконувати ці асани, і ви переконаєтеся, що йога для схуднення ніг – дуже ефективна!

Читайте також Йога для схуднення для початківців: 21 поза для практики в домашніх умовах

Йога для схуднення будинку: 5 асан на 10 хвилин
© fizkes/iStock Йога для схуднення будинку – це можливо, тому не обов'язково ходити у фітнес-центр, щоб скинути вагу. Деякі асани максимально ефективні і не вимагають
Йога для схуднення для початківців: 21 поза для практики в домашніх умовах
© fizkes/iStock Схуднення рідко пов'язують з йогою. Іноді її не сприймають всерйоз, хоча у цій тренування є безліч переваг для здоров'я. Стійка в тих чи інших позах
Йога для зачаття: 14 асан, які допоможуть під час планування дитини
© g-stockstudio/iStock Існує багато методів, які допомагають завагітніти і один з них – це йога для зачаття. Якщо ви плануєте завести дитину, то зверніть свою увагу на
Як йога впливає на фігуру: сила практик
© sandsun/iStock Йога – стародавня практика, яка крім вправ, що позитивно впливає на розум, тіло і душу. Аеробіка проста вважається одним з кращих способів поліпшити
Йога для вагітних в 3 триместрі: 4 усвідомлених асани
© dolgachov/iStock Напевно ви чули про позитивний вплив йоги на тіло жінки під час вагітності. Вона поліпшує фізичний стан і емоційний фон. Існує комплекс асан, який
11 поз в йозі, які повинен практикувати кожен
@ fizkes/IStock Йога, за деякими даними, включає десятки тисяч різноманітних поз. Проте, необов'язково знати їх усі, щоб приступити до занять. Досить буде приділити 10