Берпи: 6 помилок виконання вправи, які можуть стати причиною травми
14.05.2019 372 0 newsdaily.org.ua

Берпи: 6 помилок виконання вправи, які можуть стати причиною травми

В закладки

Берпи: 6 помилок виконання вправи, які можуть стати причиною травми

© jacoblund/Pixabay

Користь від вправи берпи складно переоцінити. Під час нього працюють практично всі м'язи вашого тіла. А саме біцепс стегна, сідничні, ікри, грудні, плечі, трицепси. Складно уявити собі іншу вправу, яке могло б похвалитися таким результатом. Однак вправа берпи має і негативні сторони — високий ризик травматизму, тому що вони пов'язані з безліччю різних рухів.

Редакція Саге2 призводить 6 поширених помилок виконання берпи, які можуть призвести до травм.

Вміст матеріалу

1. Приземлення на носочки

Ви повинні впоратися з належним приземленням, якщо зазвичай виконуєте вправу берпи з стрибками.

Приземлення на носочки надає великий вплив на ваші щиколотки і коліна, а також може призвести до травми. Краще сідати на п'яти. Так навантаження йде на литкові м'язи.

Те ж саме стосується і стрибків зі скакалкою.

2. Пропускати розминку

Ми всі знаємо, що прогрівання м'язів перед вправами важливо, але більшість людей все ще цього не робить. Хороша розминка є ще більш важливою при виконанні берпи, так як вправа задіює багато суглобів.

Повний розігрів тіла приведе вас в режим тренування і вправа берпи дасть більше результату. Робіть прості вправи, такі як високі підйоми ніг або біг на місці протягом 3-5 хвилин.

3. Опускання стегон в планці

Вправа берпи включає в себе так багато рухів, що легко порушити техніку виконання. Однак ви не повинні забувати, щоб ваші стегна, торс і коліна вирівнюються по прямій лінії, коли ви переходите в положення планки. Не ігноруйте це, так як опускання стегон збільшує ризик болю в попереку.

4. Виконання складних варіацій

Ми розуміємо, що ви хочете кинути виклик собі, виконуючи найважчу варіацію берпи. Однак, якщо ви не готові, це може стати причиною травм.

Зробіть більш легкі варіації берпи, які не будуть надто навантажувати м'язи. Наприклад, можете робити вправу берпи без віджимань. Таким чином, ви зможете зробити більше повторень і насолоджуватися своєю тренуванням.

5. Неправильне розташування рук

Ви коли-небудь відчували біль в плечі чи помічали у себе опухлі плечі після берпи? Якщо це так, то значить ваші руки були не на місці.

Розташування рук в берпи дуже важливо. Переконайтеся, що ви розміщуєте руки на підлозі м'яко, коли переходите до положення планки. Тоді вправа берпи буде безпечним.

  1. Відсутність інтенсивності (або занадто велика інтенсивність)

Відсутність інтенсивності не призводить до травм, але робить вправу берпи менш ефективним. Ви повинні швидко виконувати всі рухи, щоб спалити більше калорій і підвищити вашу витривалість.

Але занадто інтенсивні рухи можуть призвести до травм. Дотримуйтеся золотої середини.

Читайте також Простий спосіб підвищення сили і витривалості за допомогою одного тренування

12 вправ з гантелями, які принесуть неабияку користь
©vadimguzhva/iStock Хочете швидко привести м'язи в тонус і знайти бажаний рельєф? Ми поділимося з вами супер-ефективними вправами з гантелями від експертів в області
Вправи для преса жінкам після 40 років
©Pablo_K/IStock Вікові зміни організму неминуче наздоганяють жінок після 40 років. Обмін речовин сповільнюється, а тіло втрачає гнучкість. Запобігти ці неприємні зміни
Найкорисніші тренування, для яких не потрібен спортзал
Коли справа доходить до досягнення поставлених цілей в області фітнесу, ключовою є послідовність. Якщо ви встигаєте тренуватися під час своїх подорожей, це прекрасно.
Топ-8 кращих вправ, які спалюють жир
© JoZtar/iStock Персональний тренер і фітнес-блогер Вікі Хедлі знає вправи які спалюють жир. Про них вона розповіла RedBull. З їх допомогою ви прокачаєте своє тіло і
Ідеальна кардіотренування, якщо хочеться залишатися у формі у відпустці
© jacoblund/iStock Відпустку асоціюється з пасивним проведенням часу. Але що робити, якщо так хочеться бути у формі, а спортзалу на території готелю немає? Popsugar
Як отримати сексуальне та спортивне тіло: 9 порад від тренера Джилліан Майклз
© jacoblund/Pixabay Звільнитеся від нескінченних безрезультативних тренувань з цими вправами від Джилліан Майклз. Good House Keeping розповідають про те, як отримати