7 причин, чому найкраще бігати вранці
06.06.2019 931 0 newsdaily.org.ua

7 причин, чому найкраще бігати вранці

В закладки

7 причин, чому найкраще бігати вранці

© lzf/IStock

Не кожен чоловік знайде у собі сили прокинутися рано-вранці і йти бігати. Головою ми розуміємо, що це дуже корисно, до того ж це – ідеальний спосіб підбадьоритися і допомогти організму прокинутися. Але як змусити себе піднятися з ліжка? Експерти з Fitnessmagazine назвали 7 причин, чому біг вранці є найефективнішим. Можливо, коли ви їх прочитаєте, ви не захочете більше проводити тренування ввечері.

Зробіть це заради сходу сонця

© m-imagephotography/IStock

Схід сонця – це неймовірно красиве видовище, до того ж немає нічого кращого, ніж почати день саме так. Прокидайтеся на світанку, щоб побачити це і зробити вражаючі знімки для свого мікро-блогу в Instagram.

У вашому розпорядженні будь-яка стежка

Вранці бігає не так багато людей, тобто тренування буде спокійної і комфортної. До того ж ви можете вибрати абсолютно будь-який шлях і місце, які потрібно дослідити. Це може бути парк або ліс. В останньому випадку ви явно не зважилися б бігати у вечірній час, так як це небезпечно.

В цей час доби не так спекотно

© IStock

Літо в нашій країні дуже жарко, тому потрібно правильно підбирати час тренування. Вранці земля встигла охолонути, тому вам буде приємно бігати і дихати свіжим повітрям. Увечері повітря напружений, і ви просто не зможете отримати задоволення від пробіжки.

У вас буде можливість «провітрити» голову

Немає нічого краще, ніж почати день на природі. Вирушаючи в парк на пробіжку, ви не тільки поліпшите своє здоров'я, але і розслабитеся, що важливо, адже весь день на роботі ви будете надавати велике навантаження на свій мозок.

Ви допоможете своєму тілу прокинутися

©FDisobeyArt/IStock

Якщо вам важко прокидатися вранці, ви намагаєтеся знайти порятунок в чашці кави. Але ви й самі помічали, що це не завжди допомагає. Якщо ви будете регулярно бігати вранці, ви зможете швидко і безпечно прокинутися, зарядитися енергією і бадьорістю на весь день.

У вас буде вільний час ввечері

Вечір – це час доби, яке часто проходить не так, як ви запланували. Друзі можуть запросити вас сходити кудись після роботи, або з'являться додаткові завдання, які поставив перед вами начальник і які потрібно буде зробити вдома. Ви ніколи не знаєте точно, як пройде ваш вечір. Тому краще не планувати на цей час тренування, так як вона часто буде зриватися.

Ви позбудетеся від стресу

© The Daily Optimist

Як ми вже говорили, є щось особливе в ранковій пробіжці: весь світ спить, а ви чуєте лише свої кроки, або музику в навушниках або звуки природи. Вам потрібно це час, адже воно допоможе привести в порядок думки, відпустити всі турботи і проблеми, після чого рішення прийде до вас саме.

Ранкова пробіжка – це ваш час. Ви забуваєте про те, що ви мама, у вас купа турбот, які потрібно вирішити. Ви надихаєтесь красою навколишньої природи і набираєтеся сил на нові перемоги і подолання перешкод. І ще один приємний бонус: ви поліпшите свою фізичну силу і зможете схуднути.

Читайте також 6 порад для бігають мам

11 рішень, які допоможуть бути високоефективними навіть рано вранці
© vadimguzhva/IStock Для більшості людей ранок – це найскладніше час доби. Вам потрібно не тільки вчасно прокинутися, але і негайно приступити до виконання важливих
Чому краще всього тренуватися вранці: 5 переваг
© undrey/iStock Health знають чому краще всього тренуватися вранці і як це вплине на ваше самопочуття. Тому радимо прокинутися на годину раніше і відправитися в спортзал.
3 поради, які допоможуть прокидатися легко і рано
©Pixabay Багатьом люди буває дуже важко прокидатися рано вранці, проте ця звичка має масу переваг. Чим раніше ви встанете, тим довше, продуктивніше та цікавішим буде ваш
Як правильно бігати вранці: техніка для початківців
©nur.kz Здоровий спосіб життя стає все популярнішим, тому новачків у спорті цікавить питання, як правильно бігати вранці. Насправді, в пробіжках немає нічого надто
Корисні лайфхаки не пропустити ранкову тренування
Тренування вранці дуже ефективні, але не всі знаходять в собі сили, щоб піднятися з ліжка і проміняти сон на заняття спортом. Неймовірно важко знайти мотивацію, навіть
Як навчитися рано вставати і позбутися від надокучливого будильника
© evgenyatamanenko/iStock Як казав Бенджамін Франклін, рано лягати і рано вставати робить людину здоровим, багатим і мудрим. Здається, майже всі успішні люди починають