10 головних правил фітнесу для схуднення
07.03.2019 345 0 newsdaily.org.ua

10 головних правил фітнесу для схуднення

В закладки

10 головних правил фітнесу для схуднення

© MangoStar_Studio/IStock

Схуднення — складний процес, який обов'язково повинен супроводжуватися фізичними навантаженнями. Але проявляти звичайну рухову активність мало, треба слідувати певним правилам і терпляче йти до своєї мети.
Отже, перед вами 10 правил фітнесу, слідуючи яким ви зможете домогтися істотного результату:

1. Більше зайвої ваги – більше швидкість схуднення

Регулярні тренування дозволяють втрачати до 5 кг за один тиждень за умови, що початковий надмірна вага перевищував 30 кг. А ось скинути 3-5 кг зайвої ваги вже складніше — організм всіма силами намагається утримати жир. Саме тому багато людей перестають займатися фітнесом в перші тижні тренувань, так як не помічають результатів. Тому в комплексі з фітнесом важливо правильно харчуватися, щоб кілограми не поверталися з лишком.

© RapidTone Diet/Flickr

2. Поступове збільшення навантаження

Починаючи процес схуднення, не варто зловживати спортивними навантаженнями. Перше тренування повинна бути дуже легкою, а невеликі навантаження допоможуть краще виробити техніку виконання. На кожній наступній тренуванні навантаження повинна поступово збільшуватися за рахунок збільшення ваги обтяжень, кількості повторень або скорочення інтервалів між підходами.

© Antonio_Diaz/IStock

3. Задоволення від тренування

Заняття спортом має приносити позитивні емоції, і ні в якому разі — муки. При існуванні різних видів фітнесу ви можете вибрати будь – йога, пілатес, шейпінг і т. д.

© tommasolizzul/iStock

4. Регулярне відвідування тренувань

Не варто пропускати тренування. Займатися слід 3-4 рази в тиждень, відновлюючись в проміжках між заняттями. Вже на другий день після відвідування тренування м'язів і серцево-судинна система адаптуються і повернуться в дотренировочное стан.

© Bojan89/IStock

5. Інтенсивність тренування

Тренуватися для схуднення слід довго – не менше години. Спалювання жиру починається лише через півгодини після початку тренування. Час відпочинку – близько хвилини при виконанні силових, а при аеробних навантаженнях – менше хвилини, не перевищуючи час навантаження.

© Bojan89/IStock

6. Комплексне схуднення

Мета прибрати живіт і боки не завжди виправдана, оскільки в такому випадку залишаються без уваги інші групи м'язів. Крім того, відсоток жиру в тілі при схудненні зменшується по всьому тілу, а не в конкретних його областях. Для досягнення хорошого результату краще робити вправи на всі групи м'язів.

© tacofleur/Pixabay

7. Підрахунок калорій

Ефективне схуднення залежить не лише від спортивних вправ, але і від правильного харчування, тому важливо налагодити калорійність раціону. В середньому нормальна кількість калорій — це вага тіла, помножений на 30. А щоб схуднути — треба зменшити кількість калорій на 300, але не більше, інакше організм не зможе знаходити енергетичні ресурси для тренувань.

© DragonImages/IStock

8. Неврахована калорійність

Багато людей, знижуючи калорійність свого раціону, не враховують деякі продукти. Наприклад, часто в невраховані калорії потрапляють хліб, рослинне масло, напої.

© stevepb/Pixabay

9. Більше води

Для схуднення краще всього замінити будь-які напої звичайною водою. У день необхідно випивати не менше двох літрів, а якщо у цей день тренування — то додається ще один літр. Вода очищає організм, покращує самопочуття і прискорює відновні процеси після тренувань.

© shark_749/IStock

10. Послуги тренера

Багато люди дають собі обіцянки посилено займатися вдома. Але кожна людина індивідуальна, і тільки досвідчений тренер зможе знайти правильний підхід і скласти програму тренувань з урахуванням індивідуальних особливостей організму, стану здоров'я, статури і багатьох інших факторів.

©Ridofranz/IStock

Комплексне поєднання фізичних навантажень, правильно підібраного харчування і відновлення при наявності невеликої частки терпіння дадуть відмінний результат, і тренування стануть не обов'язком, а приємним заняттям.

Читайте також 9 порад по схудненню від фітнес-тренера Олени Санжаровской

Як скинути небажаний вагу за допомогою велотренажера
©JackF/iStock Функціональна кардіо-тренування на велотренажері підвищує силу і витривалість. Крім того, це один з найбільш ефективних способів позбутися зайвої ваги.
5 кроків, які допоможуть швидко схуднути
©bernardbodo/IStock Щоб схуднення пройшло легко і швидко, важливо зберігати позитивний настрій, а також слідувати деяким правилам. Дослідження показали, що втрата ваги у
10 міфів про схуднення, які заважають вам скинути вагу
© Nathan Cowley/Pexels Величезний обсяг дезінформації щодо втрати ваги ускладнює процес схуднення для багатьох людей. Сьогодні ми розповімо вам про міфи, в які пора
4 з 9: на які продукти варто звернути увагу в процесі схуднення
©Pixabay Дієтологи рекомендують нам різні продукти для схуднення, але втрата ваги – процес непростий і довгий, та ще й індивідуальний. Тим не менш, сайт Popsugar
10 помилок, які заважають набуття стрункості
© Milkos/IStock Давно відмовилися від солодкого і не пропускаєте жодного тренування, але зрадницький зайву вагу нікуди не йде? Швидше за все, ви робите одну або відразу
Експерти з'ясували, чи дійсно потрібно кардіо для схуднення
© RyanKing999/iStock У світі фітнесу існують 2 типи людей: ті, хто не мислять життя без кардіотренувань і ті, які їх повністю ігнорують. Якщо ви ставитеся до другого