10 вправ, які допоможуть попрощатися з жиром
10.03.2019 612 0 newsdaily.org.ua

10 вправ, які допоможуть попрощатися з жиром

В закладки

10 вправ, які допоможуть попрощатися з жиром

© VlaDee/iStock

Усі жінки мріють про струнку фігуру, якої можна досягти тільки з мінімальною кількістю жирової тканини. Для цього рекомендуємо регулярно виконувати цей комплекс простих вправ, спрямованих одночасно на позбавлення від зайвої ваги і якісну опрацювання максимальної кількості м'язів.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить 10 кращих вправ для схуднення, які потрібно виконувати в нон-стоп режимі — одне за іншим, без перерв на відпочинок. Отже, поїхали!

1. Класичні присідання

©VlaDee/iStock

Виконуйте звичайні класичні присідання в швидкому темпі. Якщо можете, то робіть це вправа з вистрибуванням. Як варіант ускладнення також можна використовувати нестабільні поверхні і гантелі.

2. Випади

©undrey/iStock

Виконуємо класичні або з вистрибуванням. Відмінний варіант: випади з підтягуванням стегна. Тут у роботу включаються м'язи-стабілізатори. Ще дуже рекомендуються випади вперед (у цьому випадку важливо контролювати стан попереду стоячої ноги, щоб вона не йшла за проекцію стопи). Використання нестабільних поверхонь також вітається.

3. Зашагивание на височину

© runtastic.com

Тумбу або табурет краще вибирати мінімальної висоти на рівні середини стегна. Якщо стане легко, візьміть в руки обтяження (важкий м'яч або гантелі). Якщо вправа дається вам легко, додайте варіант «Бурпи»: після спрыгивания з тумби стрибком перейдіть в положення планка.

4. Кидки м'яча

© mensjournal.com

Беріть в руки набивний м'яч (від 3 і більше кг). Кидайте його або ударами в підлогу, або в спеціальну мішень. Завдання: кинути з граничним зусиллям, і виконувати кидки без зупинок. Якщо кидати нікуди, можна робити поштовхи на рівні грудей, також в швидкому темпі.

5. Вправа «Розніжка»

Рекомендуємо виконувати цю вправу з випадами. Руки працюють у протихід. Темп — гранично швидкий. Вправа відноситься до розряду кардіо. Якщо вам нудно або легко, додавайте бічні переміщення. На 2 зміни переміститеся трохи вправо, на наступні 2 зміни ніг рухом поверніться вліво.

6. Руху з канатами

© Orbit Fitness

Трохи присядьте, зведіть лопатки, візьміть в руки канати і натягніть їх. Піднімайте і опускайте руки, роблячи хвилю. Утримуйте положення присідання і стабілізуйте лопатки. Різноманітите це рух, працюючи руками поперемінно або виконуючи зовнішнє обертання рук.

7. Штовхання «саней»

Якщо у вашому залі є подібне обладнання, то обов'язково спробуйте штовхати сани по спеціальному покриттю «трава». Чим важче вони, тим складніше рух, але сильно не захоплюєтеся вагою, краще виберіть хороший темп і штовхайте сани туди і назад по покриттю.

8. Підтягування

© fitnessi.ru

Виконуйте цю вправу на брусах, на турніку, в полувисе, в петлях. Будь-який доступний для вас варіант буде сприяти підвищенню ЧСС та активного жіросжіганію, а якщо будете виконувати його в досить швидкому темпі і на велику кількість повторень.

9. Віджимання

© Deagreez/IStock

Підходить будь-який варіант постановки рук, хоча краще вибирати базовий варіант з долонями трохи ширше плечей. Виконувати положення повний упор, або упор, стоячи на колінах.

10. Вправа «Альпініст»

© popsugar.com

Ще 1-але відмінне кардіо. Вихідне положення: планка з опорою на передпліччя. Або планка в повному упорі. Головна увага — на утриманні тазу в нейтральному положенні за рахунок роботи м'язів кора. У якості більш складного варіанта можна використовувати варіант з опорою на нестабільні поверхні, наприклад, на медбол.

Виконуйте ці вправи регулярно, і дуже скоро ваше тіло стане струнким і привабливим, а від зайвого жиру на животі і стегнах не залишиться і сліду. Удачі!

Як попрощатися з жиром на стегнах і сідницях
© Scott Webb/Pexels Підтягнуті стегна і сідниці — бажання багатьох дівчат, які проводять багато часу в спортзалах. Домогтися потрібного ефекту неможливо з допомогою
5 вправ, які прокачають п'яту точку
Якщо ви мрієте про ідеальних сідницях, але немає часу на тренування у спортзалі, то можете виконувати вправи вдома. Цей комплекс допоможе швидко і за короткі терміни
20 вправ, з якими всі позаздрять вашим сідницям
© VlaDee/iStock Сідниці – це саме та частина тіла, яка найчастіше стає домом для жирових відкладень. Тому варто приділяти їм якомога більше уваги під час тренувань. На
8 дієвих вправ, щоб отримати пружні сідниці
© freestocks.org Якщо ви не любите виконувати однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочете мати підтягнуті сідниці і стрункі стегна — виконуйте цей
4-хвилинні тренування, які допоможуть спалювати жир протягом дня
© 9Coach Чи знаєте ви, що всього 4 хвилини інтенсивних вправ протягом дня можуть відігравати значну роль для вашого тіла? Така тактика спортивної підготовки була
Тренер знаменитостей рекомендує особливі присідання, які тренують все тіло
© undrey/iStock Не секрет, що класичні присідання – це одне з найбільш ефективних вправ для нижньої частини тіла. Але існують і інші варіації, які забезпечують ще більш