4-хвилинні тренування, які допоможуть спалювати жир протягом дня
23.05.2019 595 0 newsdaily.org.ua

4-хвилинні тренування, які допоможуть спалювати жир протягом дня

В закладки

4-хвилинні тренування, які допоможуть спалювати жир протягом дня

© 9Coach

Чи знаєте ви, що всього 4 хвилини інтенсивних вправ протягом дня можуть відігравати значну роль для вашого тіла? Така тактика спортивної підготовки була розроблена доктором Ідзумі Табатой і показала відмінні результати серед професійних спортсменів. Сьогодні ми розповімо вам про 4-х хвилинних тренуваннях, спрямованих на спалювання жиру і поліпшення обміну речовин.

Плавання

Плавання стимулює роботу серцево-судинної системи, задіє всі групи м'язів і прискорює метаболізм. Спробуйте комбінувати різні стилі плавання у своїй 4-х хвилинної тренуванні, працюючи на повну силу.

© Nadine Wieser/Pexels

Стійка на руках

Виконуйте стійку на руках у стіни або попросіть допомоги у одного, якщо вам складно утримувати баланс. Спробуйте якомога швидше стати на лікті і простояти не менше 20 секунд. Потім відпочиньте пару секунд і повторіть стійку, використовуючи всі свої сили.

Стрибки

Стрибки – це простий вид вправ, який надає величезний вплив на м'язи. Встаньте прямо, поставивши ноги на ширину плечей, руки тримайте вздовж пояса. Виконуйте інтенсивні стрибки, піднімаючи руки вгору і одночасно широко розставляючи ноги. Зробіть кілька підходів по 10 стрибків.

©Popsugar

Віджимання

Віджимання відмінно зміцнюють верхню частину тіла. Для їх виконання встаньте в планку на прямих руках, вирівняйте корпус. Виконуйте віджимання, згинаючи руки в ліктях. Опускайтеся на видиху і піднімайтеся на вдиху. Зробіть 2 підходи по 10 разів.

Стрибки з випадами

Інтенсивні стрибки з випадами зміцнюють сідничні та чотириголові м'язи, а також допомагають спалювати жировою масу. Для їх виконання під час звичайного стрибка необхідно приземлитися у випад, спочатку праву, потім ліву ногу. Виконуйте такі стрибки в максимально швидкому темпі, чергуючи ноги.

© Popsugar

Вправа «Альпініст»

Це вправа відмінно тонізує м'язи рук і плечей, а також задіює спину, прес і ноги. Встаньте в планку, спираючись на прямі руки, вирівняйте корпус. Підтягніть праве коліно до грудей, потім поверніться у вихідне положення і підтягніть ліве коліно до грудей. Виконуйте цю вправу в інтенсивному темпі.

Стрибки на скриньку

Стрибки на ящик або тумбу допомагають зміцнити м'язи ніг і розвинути хороший баланс. Крім того, такий вид стрибків спалює максимум калорій і ефективно бореться із зайвою жиром. Щоб виконати цю вправу, встаньте біля скриньки і стрибайте на нього обома ногами, приземляючись на напівзігнутих колінах. Зробіть кілька підходів по 10 стрибків.

© Popsugar

Вправа «Фігурист»

Встаньте прямо, поставте руки на ширину плечей, руки тримайте уздовж корпусу. Зробіть широкий крок у бік правої ногою, відводячи ліву назад. Руки при цьому відводите в протилежну сторону, потім поверніться у вихідне положення і зробіть крок лівою ногою, повторивши вправу у зворотному напрямі. Зробіть кілька підходів в інтенсивному ритмі.

Вправа «Берпи»

Це вправа задіє всі групи м'язів. Для його виконання встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, дотягніться руками до підлоги. З цього положення швидко встаньте в планку і зробіть кілька віджимань. Після цього виконайте присідання. З положення присідання зробіть стрибок вгору і поверніться у вихідне положення. Продовжуйте виконувати вправу з самого початку.

Стрибки зі скакалкою

Стрибки зі скакалкою можна вважати відмінним кардиоупражнением, яке розганяє кров, спалює жир і тонізує м'язи. Встаньте прямо, візьміть в руки скакалку і починайте стрибати через неї якомога швидше. Ви можете чергувати різні варіанти стрибків. Головне – робити це інтенсивно і задіяти максимум своїх фізичних можливостей.

© aska

Біг на короткі дистанції

Спробуйте чергувати 20-секундний біг на вашій максимальної швидкості і 10-секундний відпочинок. Не забувайте тримати пряму поставу під час бігу і згинати лікті під кутом 45 градусів.

Присідання з гантелями

Встаньте прямо, поставте ноги трохи ширше плечей, візьміть гантель в праву руку, а ліву поставте на пояс. Виконайте присідання, опускаючи гантель на підлогу, потім поверніться у вихідне положення одночасно піднімаючи руку з гантеллю вгору. Зробіть 20 присідань і повторіть вправу, тримаючи гантель в лівій руці.

©julielohre.com

Перераховані вище вправи займуть у вас всього 4 хвилини і допоможуть знайти прекрасну фізичну форму, якщо виконувати їх регулярно.

9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Плавання — це чудовий вид спорту, який підходить людям будь-якого віку. Під час занять поліпшується робота серцево-судинної системи і
10 енергійних вправ для швидкого спалювання калорій
© builderbody Енергійні вправи хороші тим, що вони дозволяють спалювати максимум калорій за короткий проміжок часу, розганяти кров, покращувати метаболізм і привести
10 причин, чому жінкам важливо займатися плаванням
©Wavebreakmedia/IStock Плавання – один з найбільш корисних видів спорту для жінок, що допоможе сформувати витончену, спортивну фігуру і поліпшити загальний стан здоров'я.
Як спалити більше калорій в спортзалі без додаткових вправ
©jacoblund/IStock Ви стали помічати, що 60-хвилинні тренування з помірною інтенсивністю не приносять результату, що ви важите стільки ж, скільки важили, коли тільки
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
4 ради про схуднення під час плавання
© vfigure.ru Не секрет, що в більшості випадків люди починають займатися спортом, щоб позбутися від зайвої ваги. Існує міф про те, що плавання не допомагає худнути, тому