6 щоденних лайфхаков, які розганяють метаболізм
04.06.2019 411 0 newsdaily.org.ua

6 щоденних лайфхаков, які розганяють метаболізм

В закладки

6 щоденних лайфхаков, які розганяють метаболізм

Якщо потрібно схуднути, то калорій потрібно витрачати більше, ніж отримувати. Для цього необхідно прискорити метаболізм. Тому ми зібрали 6 порад, які допоможуть вам у цьому.

Частіше робіть перерви і рухайтеся

© Burst/Pexels

Сидячий спосіб життя — це також шкідливо, як і куріння. Метаболізм від цього теж сповільнюється. Привчіть себе кожні 45 хвилин вставати і робити перерви. Поприсідайте, сходіть попити води, розімніть шию так, все що завгодно. Будь-який рух піде вам на користь.

Повноцінно тренуйтеся

© iStock

Після робочого дня, у вільний день, на канікулах, під час відпустки ніколи ну забувайте про тренування. Інтенсивний та регулярний спорт допоможуть прискорити метаболізм. Найкраще, щоб ви виконували короткі вправи, але дуже швидко. Наприклад, стрибайте на скакалці як можна швидше. Не забувайте і про ранкову зарядку. Коли це все буде в комплексі, то і результат з'явиться вже через пару тижнів.

Харчування дрібними порціями, але часто

© Wow_Pho/Pixabay

Важливо розділити свої прийоми їжі на рівні проміжки часу. Також зробіть свої порції менше, але їжте частіше. Не забувайте додавати в страви білок. Такі способи допоможуть розігнати метаболізм як мінімум на 10%, а також поліпшити травлення і загальне самопочуття.

Пийте зелений чай

©Maria Tyutina/Pexels

Якщо будете пити зелений чай у першій половині дня, то це прискорить обмін речовин на 5-7%. Там містяться речовини, які допомагають спалювати жири швидше.

Кава теж допоможе

©Thongsuk Atiwannakul/IStock

Якщо випивати 2-3 чашки кави, то це теж допоможе прискорити метаболізм. Кофеїн спалює жир і виводить з організму зайву рідину.

Не забувайте снідати

©Runtastic

Найкраще снідати максимум через 30 хвилин після підйому. Тоді ваш обмін речовин прискориться на 15%. Як раз в цей час ваш організм готовий до прийому їжі, не підводите його.

Дотримуючись цих правил, можна допомогти своєму організму «розганяти» метаболізм.

7 продуктів, які прискорюють метаболізм
Коли обмін речовин не порушений, то дуже легко контролювати свою вагу. Якщо ви не можете скинути кілька зайвих кілограмів, то можливо у вас є проблеми з метаболізмом.
Важливі лайфхаки для прискорення метаболізму
©LittleBee80/IStock Чим швидше працює ваш метаболізм, тим більше калорій ви спалюєте щодня. Чим більше калорій ви спалюєте, тим швидше ваше тіло починає спалювати жир
5 способів змусити обмін речовин працювати на вас
© Pixabay/Pexels Метаболізм впливає на базовий рівень енергії, який необхідний організму для забезпечення життєвих функцій. Ви можете прискорити процес метаболізму, щоб
10 неординарних способів позбавитися від зайвої ваги
Чи знаєте ви, що активно спалювати калорії можна не тільки в спортзалі? Існують різноманітні небанальні способи зниження ваги, якими ми з вами поділимося. Спів Під час
10 продуктів і напоїв, які допоможуть розігнати метаболізм
© WindowsObserver/Pixabay Для підтримки гарної форми потрібно пильно стежити за кількістю споживаних калорій і отримувати регулярні фізичні навантаження. Але є ще один
Як прискорити власний обмін речовин
© Patricia Gallano/Flickr Обмін речовин відіграє важливу роль у схуднення. Поганий обмін речовин — це одна з причин опору організму до набуття бажаних форм. Скільки би