10 ефективних віджимань, які варто спробувати
06.06.2019 812 0 newsdaily.org.ua

10 ефективних віджимань, які варто спробувати

В закладки

10 ефективних віджимань, які варто спробувати

© OcusFocus/IStock

Якщо ви не використовуєте віджимання в своїх тренуваннях, то багато втрачаєте. Ці вправи змушують працювати практично всі м'язи верхньої частини тіла і дають хорошу навантаження на стегна. Існує багато видів віджимань, тому ви зможете знайти відповідний варіант саме для себе.

Варіант 1

Вам знадобиться якась опора. Можна використовувати все що завгодно, наприклад, стіну або лавку (складність залежить від висоти). Зіпріться руками і виконайте віджимання. Потім відштовхніться від опори так, щоб відірвати руки від поверхні.

© fatlossaccelerators.com

Варіант 2

Цей варіант забезпечить додаткове навантаження на ваші трицепси. Займіть звичне положення для віджимань від підлоги, але розташуйте долоні поруч один з одним. Під час виконання віджимань, тримайте лікті максимально близько до корпусу.

Варіант 3

Прийміть упор лежачи, розташувавши руки трохи вже ширини плечей. Під час виконання віджимання відведіть корпус в ліву сторону, щоб дати додаткове навантаження на руку. Потім змініть бік.

© newhealthguide.org

Варіант 4

Займіть положення плечової планки. Прослідкуйте, щоб ваші лікті знаходилися прямо під плечима. Опустіть корпус вниз, зводячи лопатки разом. Потім напружте м'язи плечей, щоб повернутися у вихідну позицію.

Варіант 5

Виконайте класичне віджимання, після чого підніміть праву ногу від підлоги, зігніть її в коліні і направте до правого ліктя. Потім зробіть ще одне віджимання і повторіть рух лівою ногою.

© jacoblund/IStock

Читайте також: 6 тренувань вдома, коли нічим зайнятися

Варіант 6

Займіть положення планки. Потім зробіть кілька невеликих кроків вперед, щоб ваші стегна виявилися в максимально високій точці. Тепер підніміть одну ногу від підлоги і випряміть її вгору. Починайте виконувати віджимання, перебуваючи в такій позиції.

Варіант 7

Виконуйте класичні віджимання, але після кожного повторення міняйте положення рук і ніг, зводячи їх разом і розводячи в сторони.

© tacofleur / Pixabay

Варіант 8

Виконайте 1 класичне віджимання, а потім перейдіть до положення плечової планки. Тепер у стрибку розведіть ноги максимально широко. Поверніться у вихідну позицію і повторіть.

Варіант 9

Виконайте ліктьове віджимання (варіант 4), а потім підніміться і виконайте класичне віджимання. Намагайтеся працювати в інтенсивному темпі.

© Antonio_Diaz/IStock

Варіант 10

Для цього варіанту вам знадобиться якесь піднесення. Розташуйте на ньому ноги і виконуйте віджимання. Врахуйте, що чим вище будуть знаходитися ваші ноги, тим складніше буде працювати.

Читайте також: 15 статичних розтяжок після тренування

4 супер вправи, які допоможуть зробити руки худіший і рельєфніше
© OcusFocus/IStock Боротися з в'ялістю рук не так вже й просто через анатомічних особливостей тіла людини. До проблеми треба підходити комплексно, інакше помітних
Кращі варіанти віджимань, від яких буде відчутний ефект
© g-stockstudio/IStock Віджимання – це прості та ефективні вправи, виконуючи які ви задіюєте одночасно кілька груп м'язів. Незважаючи на те, що багато хто вважає їх
Різні види віджимань і їх вплив на тіло
З молодших класів школи ми знаємо, що таке віджимання від підлоги, але варто відзначити, що віджимання – це не тільки один варіант виконання класичного вправи. Є велика
10 віджимань на колінах, які зміцнять ваші руки
© Aaptiv Поки ви працюєте тільки в напрямку звичайних віджимань, можна зробити віджимання на колінах більш ефективними. З часом ви зможете виконувати на носках. Виконуйте
8 способів робити віджимання краще
© OcusFocus/IStock Віджимання – це відмінна вправа, яке варто зробити частиною будь-якого тренування. Воно задіє не тільки м'язи рук, але і спину, стегна і ноги. Єдина
15 способів схуднути без використання важких гантелей
© Verywell Fit Якщо ви думаєте, що для схуднення потрібно виконувати багато вправ з великою вагою, то помиляєтеся. Привести своє тіло в гарну форму можна за допомогою