Швидка і ефективна тренування для зайнятих батьків
06.04.2019 597 0 newsdaily.org.ua

Швидка і ефективна тренування для зайнятих батьків

В закладки

Швидка і ефективна тренування для зайнятих батьків

© vadimguzhva/IStock

Це поширена помилка, що вам потрібно дуже багато часу, щоб побачити результати тренувань. Насправді, ви можете завершити фантастичний комплекс вправ менш ніж за 30 хвилин.

Вправи з власною вагою є одним з найкращих варіантів для батьків, яким не вистачає часу. Ця швидка тренування не тільки підвищить частоту серцевих скорочень, але і не вимагає спеціального обладнання. Не можете потрапити в спортзал, тому що хтось повинен бути вдома з дітьми? Без проблем!

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує спробувати швидку тренування, яку можна зробити в будь-який час і в будь-якому місці.

Робіть кожен рух протягом 30-60 секунд. Повторіть послідовність 2-3 рази для швидкої і ефективної тренування всього тіла.

Вправа 1

Встаньте прямо, ноги разом. Повільно опуститеся до підлоги в планову стійку. Руками зробіть маленькі кроки назад до ніг. Поверніться у вихідне положення.

Вправа 2

Встаньте в планову стійку з прямими руками. Швидко переставляйте ноги, підтягуючи коліна до рук.

Вправа 3

Сядьте на край міцного кавового столика. Візьміть його за край і випряміть руки. Зігніть руки під кутом 90 градусів і знову випрямляються.

Вправа 4

Почніть в низькому положенні віджимання, поклавши руки на підлогу. Зробіть одне віджимання, потім перестрибніть в положення присідання. Стрибніть як можна вище. Повторіть.

Вправа 5

Це вправа схоже на класичні віджимання, за винятком того, що руки потрібно розмістити на височини. Її висота повинна бути не вище колін.

Вправа 6

Встаньте перед сходами. Зігніть коліна, щоб приготуватися до стрибка. Стрибніть на сходинку обома ногами.

Вправа 7

Встаньте в положення планки з прямими корпусом і руками. Пересуньте праву руку вперед і торкніться підлоги. Поверніть її на місце і повторіть рух з іншою рукою. Це одне повторення.

Вправа 8

Станьте прямо, ноги трохи ширше плечей, руки зімкніть в застібка на грудях. Зігніть коліна і зробіть глибокий присед. Слідкуйте за те, щоб груди була піднятою, спина рівна.

7 рад з фітнесу для зайнятих батьків
© vadimguzhva/IStock Бути батьком часто означає, що кожна мить вашого дня зайнятий дітьми. Це виснажливе заняття і іноді просто не вистачає сил для тренування. Редакція
15-хвилинне тренування на біговій доріжці для спортивної фігури
©nd3000/iStock Якщо у вас немає часу на багатогодинні тренування достатньо приділити всього 15 хвилин бігу на біговій доріжці. Ефективна та швидка кардіотренування від
4 супер тренування за зумбе, на які потрібно всього 7 хвилин
Часом дуже важко знайти мотивацію для тренувань. Здається, що вони повинні займати багато часу, щоб принести користь здоров'ю і спалюванню жиру, але це не так. Ніщо не
19 тренувань в парку, з якими ви швидко приведете тіло в порядок
© Nathan Cowley/Pexels Тренування на свіжому повітрі більш ефективна і корисна для організму. Однак не завжди поблизу є спеціально облаштований комплекс для занять
Як виміряти інтенсивність власної тренування
© dolgachov/IStock Правильно підібрана інтенсивність тренування допоможе якнайкраще використовувати фізичну активність. Вибір інтенсивності вправ Аеробна
10 кращих тренувань на YouTube, якщо немає можливості піти в спортзал
© g-stockstudio/iStock За запитом «Best Youtube Workouts» («Кращі тренування в Youtube») пошуковик видає 35 800 000 результатів. Так яку ж з них вибрати, коли немає