8 способів позбутися від докучливої болі в спині
21.06.2019 216 0 newsdaily.org.ua

8 способів позбутися від докучливої болі в спині

В закладки

8 способів позбутися від докучливої болю в спині

© bruce mars/Pexels

Якщо фраза «Ой, спина!» стала частиною вашого повсякденного лексикону, то ви не самотні. Згідно з дослідженнями, майже 20 відсотків людей страждають від регулярної болі в попереку. На щастя, від набридливої болі в спині можна позбутися, або хоча б взяти її під контроль. Ось що для цього потрібно робити.

Займайтеся фітнесом

Ослаблені м'язи є однією з головних причин болю в спині. Якщо ви втомилися від постійних неприємних відчуттів в районі попереку, то почніть відвідувати зал 2-3 рази в тиждень. Дослідження показали, що фітнес знижує ймовірність появи болю в спині майже на 50%.

© bruce mars/Pexels

Мисліть позитивно

Постійні стреси – це ще одна поширена причина болю в спині. Якщо у вас є схильність до проблем з хребтом, то будь-яке емоційне потрясіння може викликати неприємний біль. Намагайтеся уникати стресових ситуацій, якщо це взагалі можливо. Навчіться розслаблятися і відволікатися від проблем.

Використовуйте пляжний м'яч

Надувний пляжний м'яч дійсно може вирішити проблему болю в попереку. Використовуйте його для підтримки спини, якщо вам належить провести багато часу в сидячому положенні. Надуйте м'яч приблизно на половину, покладіть його на рівні талії і зіпріться на нього попереком.

© Antranias/Pixabay

Слухайте музику

Це дивно, але музика дійсно може позбавити вас від болю в спині. Справа в тому, що під час її прослуховування виникають емоційні реакції, які блокують біль. Чим більше музика вам подобається, тим помітніше буде ефект.

Читайте також: Рекомендовані вправи для спини, які поліпшать вашу поставу

Намагайтеся тримати спину рівною

Слідкуйте за станом своєї спини на протязі всього дня. Вона повинна бути випрямленою незалежно від того, чим ви займаєтеся. Незабаром ви почнете контролювати це несвідомо.

© bruce mars/Pexels

Тренуйте прес

М'язи живота теж беруть участь у контролі положення спини, тому займіться їх тренуванням. Є чудова вправа, яку можна виконувати як стоячи, так і сидячи. Зробіть глибокий вдих і скоротіть м'язи преса. Тримайте їх у напрузі, поки не закінчите видихати. Це повинно зайняти близько 10 секунд. Повторіть вправу 10 разів.

Менше користуйтеся смартфоном

Якщо ви користуєтеся смартфоном по кілька годин на день, то врахуйте, що це може стати причиною болі в спині. Хребет перебуває в неприродному положенні, коли ви дивитеся вниз. Є просте вправу, яке варто виконувати кілька разів на день. Відкиньте голову назад і прогніть спину в тому ж напрямку. Повторюйте цю вправу при кожній зручній нагоді.

© rawpixelPixabay

Виконуйте розтяжки спини

М'язи спини повинні завжди бути в тонусі, щоб якісно підтримувати хребет. Для цього щодня виконуйте наступну вправу. Лягайте на спину і витягніть праву руку в сторону. Зігніть праву ногу в коліні і перенесіть її вліво, піднявши стегно. При цьому намагайтеся не відривати плечі від підлоги. Затримайтеся в такому положенні на 20 секунд і змініть бік.

Читайте також: 10 вправ, які допоможуть зберегти здорові суглоби

Найкращі і найгірші позиції сну для вашого здоров'я
© jehsomwang/iStock Згідно з дослідженням 2011 року, опублікованому в «Довіднику з клінічної неврології», людина проводить близько третини свого життя у сні. При
6 лайфхаков, які позбавлять від болю в попереку
© spukkato/IStock Згідно з дослідженнями, майже 80% людей в якийсь період свого життя відчувають гостру біль в попереку і причин тому може бути безліч: сидячий спосіб
Як правильно спати, щоб вирішити проблеми з попереком і плечима
©bruce mars/Pexels У вас часто болить поперек або спина? Ви не самотні. Дослідження Global Burden of Disease назвало болі в попереку головною причиною інвалідності в
Як самостійно позбавитися від болю в спині
Як самостійно позбавитися від болю в спині
Як самостійно позбавитися від болю в спині
02.06.19 Поради про саморозвиток
© LightFieldStudios/iStock У житті сучасної людини нерідко виникають болі в спині. Це може бути пов'язано як з травмами, так і сидячим способом життя. Як позбавитися від
3 несподівані причини, чому виникає біль у спині
© Hudey.net Колись біль у спині асоціювалася лише з людьми, але, враховуючи спосіб життя сучасних людей, не дивно, що вона виникає у людей будь-якого віку. Багато хто з
Що робити, якщо сильно болить спина: 10 методів полегшення симптомів
© seb_ra/iStock Майже кожна людина знайомий з відчуттям, коли сильно болить спина. Everyday Health розповідають, як полегшити біль за допомогою нескладних дій. Ці поради