12 способів зробити присідання ще ефективніше
01.06.2019 793 0 newsdaily.org.ua

12 способів зробити присідання ще ефективніше

В закладки

12 способів зробити присідання ще ефективніше

© spartan.com

Набридли одноманітні присідання під час тренування? Ми розповімо вам, як підвищити ефективність присідань різними способами і отримувати від них максимальний результат.

Присідання зі стрибком

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, тримаючи в руках футбольний м'яч. Присідайте до тих пір, поки м'яч не торкнеться підлоги, а ваші коліна не утворюють кут 90 градусів. Повертаючись у вихідне положення, зробіть стрибок вгору, одночасно скручуючи корпус убік. Поверніться в присед і повторіть вправу кілька разів.

©popsugar

Присідання на одній нозі

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, зігніть праве коліно, відірвавши ногу від підлоги. Присідайте на правій нозі, витягаючи руки вперед для рівноваги. Повторіть 15 разів, міняючи опорну ногу.

Присідання «пістолетиком»

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, ліву ногу витягніть перед собою руки повинні бути паралельні лівій нозі. Присідайте на правій нозі максимально низько, зберігаючи ліву ногу прямій. Повторіть 10 разів, потім поміняйте опорну ногу.

©howcast

Болгарські спліт-присідання

Встаньте спиною до стільця або лавці, поставте ліву ногу на опору, руки заведіть за голову. Виконуйте присідання, згинаючи коліна. Повторіть 15 разів, міняючи опорну ногу.

©popsugar

Присідання-сумо

Встаньте прямо, поставте ноги широко, стопи злегка розгорніть назовні, візьміть в руки футбольний м'яч або гирю. Присідайте як можна нижче, не відриваючи п'яти від підлоги. Повторіть 15 разів.

©TODAY.com

Хінду-присідання

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, трохи зігніть коліна, витягніть руки перед собою. Виконайте глибоке присідання, відриваючи п'яти від підлоги, торкайтеся руками п'ят і повертайтеся у вихідне положення. Виконуйте вправу настільки швидко, наскільки це можливо. Повторіть 50 разів.

Статичні присідання

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, схрестіть руки над грудьми. Виконайте глибокий присед, переносячи вагу на п'яти. Затримайтеся в цьому положенні на 30-60 секунд, потім повільно повертайтеся у вихідну позицію. Повторіть 3 рази.

©myfitnesspal.com

Серфінг-присідання

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину пліч, витягніть руки перед собою. Виконуйте присідання, скручуючи корпус спочатку вліво, потім вправо.

Присідання «Рок-н-рол»

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, руки тримайте уздовж корпусу. Виконайте глибокий присед, сідаючи сідницями на підлогу, потім акуратно перекочуйтеся на спину, притиснувши ноги до себе. Відштовхніться, щоб повернутися в присед, потім знову встаньте прямо і повторіть вправу 10 разів.

Присідання-пліє з підйомом на носки

Встаньте прямо, поставте ноги широко, стопи розгорніть назовні, руки тримаєте на поясі. Присядьте якнайнижче, потім встаньте на шкарпетки і виконуйте пульсуючі рухи 10 разів поспіль. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу 5 разів.

©popculture.com

Присідання на одній нозі (варіант 2)

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Зігніть праву ногу, поклавши праву ногу на ліве коліно. Присідайте на лівій нозі, витягаючи руки вперед для рівноваги. Повторіть 15 разів.

Присідання в позі стільця

Встаньте прямо, поставте ноги разом, тримайте руки уздовж корпусу. Виконайте присідання, зберігаючи коліна і стопи «приклеєними» один одному, руками тягніться вгору і прогинайте поперек. Затримайтеся в цьому положенні на 30-60 секунд. Повторіть 3 рази.

©yogajournal

Спробуйте включити перераховані вище види присідань у свою звичну тренування, щоб підвищити її ефективність.

13 вправ для ніг, які можна зробити вдома
Як відомо, здорові і красиві ноги вимагають великих труднощів, але зовсім не обов'язково виснажувати себе тривалими тренуваннями в тренажерному залі, коли можна
4 вправи, які допоможуть створити завжди помітний прес
© Aaptiv Літо вже настало, а ви все ще не готові продемонструвати рельєфне тіло в купальнику? Спробуйте регулярно виконувати курс вправ на прес, який ми для вас
6 плиометрических вправ для кращої тренування за менший час
©besthealthmag.ca Пліометричні вправи – це дуже ефективний метод тренування тіла, який задіює всі групи м'язів і дозволяє спалювати максимум жиру. Ця техніка була
8 кардіовправ на схуднення, для яких вам не знадобиться бігова доріжка
@ dolgachov/IStock Відсутність вільних бігових доріжок в спортзалі – звичайна історія. Однак, виконати кардиотренировку можна і іншими способами, про які ми вам сьогодні
6 топових вправ для спалювання жиру на животі
© Fitness Lane Жир на животі є однією з найбільш проблемних зон у всіх жінок, боротися з якої катастрофічно складно. Ми підготували для вас комплекс вправ, який допоможе
Дієва тренування з гантелями, на яку потрібно всього 15 хвилин
Якщо ваш спосіб життя переважно сидячий, це може призвести до в'ялості м'язів, викривлення постави та задишки під час ходьби. Але навіть якщо протягом дня ви встаєте,