7 поз парної йоги для початківців, які допоможуть стати ближче
20.03.2019 424 0 newsdaily.org.ua

7 поз парної йоги для початківців, які допоможуть стати ближче

В закладки

7 поз парної йоги для початківців, які допоможуть стати ближче

© grinvalds/IStock

Навіть коли ви сума сходіть по своєму партнеру, насправді легко потрапити в повсякденність у відносинах. Йога – відмінний засіб, що допоможе розвіяти цю монотонність і додати трохи новизни у відносини, а також запалити зниклу іскру між вами та вашим партнером.

Ці парні пози йоги можуть бути складними, але вони гарні для початківців – вам не потрібно бути експертом в йозі, щоб практикуватися удвох. Просто не забудьте завжди слухати своє тіло і не робити нічого, що викликає біль.

1. Парне дихання

© grinvalds/IStock

Почніть в сидячому положенні з ногами, схрещеними на кісточках або гомілках, при цьому ваші спини спираються один на одного. Покладіть руки на стегна або коліна і відчуйте зв'язок зі своїм партнером. Зверніть увагу на ваше дихання, особливо на те, як задня частина грудної клітки відчувається навпаки грудної клітини вашого партнера. Почніть «чергувати дихання» з вашим партнером, коли ви вдихаєте, він видихає; коли він вдихає, ви видихаєте. Повторюйте від трьох до п'яти хвилин.

2. Парне обертання

© Milkos/IStock

Почніть в сидячому положенні з ногами, схрещеними на кісточках або гомілках, в цей час ваші спини спираються один на одного. Покладіть руки на стегна або коліна і дозвольте собі відчути зв'язок зі своїм партнером. Вдихніть і витягніть руки вгору, подовжуючи хребет, поки ви тягнетеся. Видихніть і поверніться направо, довівши праву руку до лівого коліна вашого партнера, а ліву руку – на зовнішній стороні вашого правого коліна/стегна. Ваш партнер повинен відобразити рух. Затримайтеся на три-п'ять вдихів, потім видихніть, раскрутитесь і повторіть в протилежну сторону.

3. Поза храму

© dima_sidelnikov/IStock

Почніть, повернувшись один до одного в стоячому положенні. Поставте ступні на ширині стегон, потім вдихніть, витягніть руки над головою і почніть нахилятися, поки не познайомитеся руками зі своїм партнером. Повільно починайте прогинатися вперед, додаючи лікті, передпліччя та руки, щоб вони спиралися один на одного. Потримайте однакову вагу один проти одного, а груди і живіт паралельно до підлоги. Затримайтеся в цьому положенні від п'яти до семи вдихів, потім повільно рухайтеся один до одного, піднімаючи тулуб вертикально і опускаючи руки.

4. Подвійні дерева

© Santorines/IStock

Встаньте поруч і поверніться в одному напрямку. Стоячи в кроці один від одного, підніміть долоні один до одного з руками у формі букви Т або витягніть лікті і долоні разом у формі кактуса. Почніть переносити вагу на праву ногу, у той час як ваш партнер переносить вагу на ліву ногу. Перенесіть протилежну ногу в позу дерева, згинаючи коліно і приносячи ногу до щиколотки, гомілки або внутрішній стороні стегна тієї ноги, на якій ви стоїте. Балансуйте протягом п'яти-семи вдихів. Після цього поверніться обличчям в протилежному напрямку і повторіть.

5. Подвійна собака

© felixmizioznikov/Istock

Обидва починають у позі столу, один навпроти іншого. Рухайте коліна і ступні назад так, щоб ви опинилися на шкарпетках. На видиху підніміть таз вгору і перенесіть тіло V-форму, головою вниз, щоб ви обидва почали в традиційній зверненої вниз позі собаки. Починайте повільно рухатись назад ногами і руками, поки зможете обережно пройти ногами по зовнішній стороні нижньої частини спини вашого партнера, поки ви не будете в стабільному і зручному положенні.

Спілкуйтеся один з одним під час переходів, стежте за тим, щоб поважати один одного.
Затримайтеся від п'яти до семи вдихів, потім ваш партнер повинен повільно зігнути коліна, опустивши стегна переходячи в позу столу, а потім позу дитини, в той час як ви повільно відпускаєте ноги на підлогу. Ви можете повторити вправу помінявшись місцями.

6. Парний нахил вперед

© Halfpoint/IStock

З сидячого положення, обличчям один до одного, витягніть ноги до широкої V-подібної форми з колінними чашечками, зверненими вгору і торкаючись підошвами ніг. Простягніть руки один до одного, тримаючись руками за передпліччя партнера. Вдихніть і розтягніть хребет. Видихніть, в той час як один партнер нагинається від стегон, а інший прогинається назад, утримуючи хребет і руки прямо. Залишайтеся в позі від п'яти до семи вдихів. Щоб вийти з пози, звільніть руки один одного і підніміть торс. Повторіть в протилежному напрямку.

7. Човен друзів

© ThamKC/IStock

Знайдіть зручне положення сидячи, обличчям один до одного, зігнувши коліна і торкаючись пальцями ніг. Візьміться за зап'ястя вашого партнера і акуратно тримайте їх. Починайте рухатися ступнями разом, злегка присуваючи коліна до грудей. Тримаючись один за одного як за важіль, підніміть грудну клітку один до одного, випрямляючи ваші хребти як можна сильніше. Утримуючи хребет прямо і піднявши груди, починайте повільно випрямляти ноги. Це складна поза, можливо, спробуйте випрямити одну ногу за раз. Затримайтеся від п'яти до семи вдихів, потім обережно опустіть ноги на підлогу.

Закінчивши пози, вийдіть в нейтральне положення, лежачи поруч один з одним на спині. Дозвольте тілу повністю розслабитися, закривши очі. Відчуйте близькість з вашим партнером. Відпочиньте в цій позі протягом трьох-п'яти хвилин, перш ніж завершити свою практику.

Йога для початківців: принципи, пози і рекомендації
© Burst/Pexels Йога допомагає знайти внутрішній спокій і гармонію із зовнішнім світом. Деякі вважають, що для початку занять необхідна спеціальна підготовка. Не
3 способів ефективно ввести йогу в своє життя
© evgenyatamanenko/IStock Є безліч міфів і забобонів стосовно йоги. Деякі бояться почати нею займатися, бо думають, що їх тіло здатне на все ті розтяжки, які ми бачимо в
Для чого потрібна йога для вагітних: всі особливості пренатального напряму
© twinsterphoto/iStock Йога для вагітних — відмінний спосіб підготовки до пологів. Ви вагітні, і хочете навчитися розслаблятися і тримати себе у формі? Пренатальна йога
7 рухів йоги, які покращують травлення
© Prasanth Inturi/Pexels Коли ви передаєте або перебуваєте в стані стресу, погане травлення може підкрастися непомітно. Існують продукти, які сприяють здоров'ю кишечника,
4 напрямки йоги, які варто спробувати кожному
©Burst/Pexels Мрієте освоїти практику асан і зануритися в дивовижний світ йоги, щоб знайте гармонію і баланс усередині себе? Ми зібрали для вас 4 захоплюючих напрямки
7 міфів про пресі, в які варто перестати вірити жінкам
©picjumbo.com Перш, ніж почати тренуватися, ви напевно вивчили інформацію на просторах Інтернету, проте безліч фактів про пресі є помилковими. Сьогодні ми розповімо