10 хвилинну перерву на йогу, який можна робити навіть в офісі
30.03.2019 72 0 newsdaily.org.ua

10 хвилинну перерву на йогу, який можна робити навіть в офісі

В закладки

10 хвилинну перерву на йогу, який можна робити навіть в офісі

© LightFieldStudios/IStock

Стрес — часом раптова, але вирішувана проблема, що турбує майже всіх. Він дуже актуальне на роботі в офісі. Так, в середньому 2 з 5-ти офісних працівників знаходяться в стані сильного стресу. Але з цим можна боротися — робочий час можна зробити більш здоровим, і для цього достатньо 10 хвилин в день.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує вам деякі асани йоги, які можна виконувати навіть на роботі.

 

Глибоке дихання сидячи

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Сядь рівно на твердій поверхні, коліна і ступні зімкнуті, хребет нейтральний. Покладіть руки на стегна і закрийте очі. Далі потрібно глибоко дихати. З кожним вдихом все більше і більше випрямляйте хребет. Дихайте так повну хвилину.

Поза кішки-корови сидячи

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Відкрийте очі і підтримуйте положення сидячи на стільці. На наступному видиху нахиліть плечі вперед і округлите спину. Дозвольте вашим рукам сповзти до ваших колін з кожним выгибанием спини. На вдиху вичавіть груди вперед, тягніть плечі назад і подивіться вгору. Продовжуйте чергувати пози кішки і корови з кожним довгим, повільним вдихом-видихом. Виконайте 3 рази.

 

Поза сидячи півмісяця

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Сядьте максимально високо в своєму кріслі. Витягніть руки вгору, переплітаючи пальці. Розслабте плечі і тягніть лопатки вниз. На наступному видиху нахиліться якомога далі вліво, дивлячись вгору через праве плече. Зробіть 2-3 глибоких вдиху. На наступному вдиху поверніться у вихідне положення і на видиху нахиліться якомога далі вправо, озираючись через ліве плече. Зробіть два-три вдиху, перш ніж повернутися у вихідне положення. Повторіть 2-3 рази з кожної сторони.

Поза воїна сидячи

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Сидячи високо в кріслі, поверніть все тіло вправо, розташовуючи тулуб перпендикулярно того, як ви зазвичай сидите. Тримайте праву ногу, розташовану перед вами, з вигином 90 градусів на стегні, зробіть крок лівою ногою назад, максимально розтягуючи її. Це повинно виглядати як випад, підтримуваний стільцем. Перевірте свою поставу, щоб переконатися, що ви сидите високо, зробіть глибокий вдих, підніміть ліву руку над головою. На наступному вдиху відкиньтеся назад, вигинаючи груди. Коли ви отдышитесь, опустіть руку і поверніться у вихідне положення. Повторіть цю позу з протилежного боку. Виконайте вправу 3 рази з кожної сторони.

Поза сидячи і стоячи

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Сядьте, ноги поставте на відстані плечей. На вдиху опустіть руки перед собою, а на видиху встаньте, опускаючи руки по сторонам. Уникайте використання будь-якої допомоги стільця або столу поруч, щоб встати. На наступному вдиху зігніть коліна і сядьте назад на стілець повільно. Повторіть 10 разів.

Поза гори сидячи

@ Gabriela Arellano/SheKnows

 

Встаньте зі стільця, ноги разом, ваш вага перенесена на п'ятки. Почніть з рук по боках, долонями вперед. Відтягніть плечі назад і підніміть підборіддя, щоб дивитися прямо. На вдиху підметіть руки над головою і подивіться вгору. Добре розтягуйтеся протягом 10-ти секунд. Потім повільно сядьте. На наступному видиху поверніться в положення стоячи і опустіть руки в сторони. Повторіть вправу 3 рази.

Поза стоячи цуценя

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Встаньте лицем до столу, ноги на відстані плечей. Покладіть руки на край столу і видихніть. Опустіть голову до лінії рук, таз тягніть назад. Утримуйте цю позицію, розтягуючись плечі, спину і стегна, дихаючи повільно протягом 3-х вдихів. На наступному вдиху вичавіть груди вперед між руками, розводячи стегна і руки, подивіться вгору. Зробіть ще два-три глибокі вдихи, перш ніж повторити. Виконайте вправу ще 2-3 рази.

Поза дерева

@ Gabriela Arellano/SheKnows

Встаньте прямо, ноги разом, руки з боків в позу гори. Перенесіть вагу на праву ногу, спираючись на п'яту. Зігніть ліве коліно і підніміть ногу до правого стегна, використовуючи ліву руку, якщо потрібно. Помістіть підошву лівої ноги на внутрішнє праве стегно, пальці ніг направлені до землі. Дозвольте вашому лівому стегну відкритися назовні так, щоб ваше коліно дивилося строго у бік. Дихайте глибоко і спокійно протягом 60 секунд. Потім розведіть руки по сторонам і опустіть ногу. Повторіть з іншою ногою.

Тренування на робочому місці для боротьби із зайвою вагою
© Slice Blog Офіс — це, мабуть, те місце, в якому люди набирають найбільшу кількість зайвих кілограмів. Стрес, нудьга, нездорові перекуси, мала рухливість — всі ці
7 поз парної йоги для початківців, які допоможуть стати ближче
© grinvalds/IStock Навіть коли ви сума сходіть по своєму партнеру, насправді легко потрапити в повсякденність у відносинах. Йога – відмінний засіб, що допоможе розвіяти
7 поз йоги для лікування сильного стресу
© g-stockstudio/iStock Життя — це стрес. Тривога, яку ми відчуваємо кожен день, є результатом невеликих моментів, таких як поспіх від зустрічі до зустрічі або сидіння в
Як контролювати свої емоції в офісі
Як контролювати свої емоції в офісі
Як контролювати свої емоції в офісі
30.06.19 Поради про саморозвиток
© endopack/Istock Багато хто з нас напевно переживали незручні ситуації, виявляючи на роботі більше емоцій, ніж хотілося б. Згідно з дослідженням американських вчених,
Чому ми напружені на роботі і як позбутися цього, — поради на кожен день
© g-stockstudio/IStock Почуття стресу здається стандартом на сучасному робочому місці. Згідно з нашим недавнім доповідей, 94% працівників відчувають певний рівень
Джерело інфекцій. Чому ми так часто хворіємо, працюючи в офісах
© shironosov/IStock В осінню пору люди частіше хворіють і беруть лікарняний. Хто пов'язує це з тим, що погода змінюється, холоднішає, і ми стаємо більш вразливими до