10 розтяжок, які допоможуть перезарядитися
03.03.2019 510 0 newsdaily.org.ua

10 розтяжок, які допоможуть перезарядитися

В закладки

10 розтяжок, які допоможуть перезарядитися

Засиділися на одному місці і відчуває біль в спині і ногах? Масаж був би відмінним рішенням, але дозволити його собі кожен день можуть одиниці. Тоді чому б не зробити кілька нескладних вправ на розтяжку, щоб розігріти м'язи і розігнати кров?

Ці десять розтяжок допоможуть вам відчути себе буквально новою людиною:

Руки на шиї

© Live Strong

Зімкніть пальці рук на шиї (не на голові!) в подобу замку, а потім опускайте до грудей і піднімайте голову. При цьому руки повинні тягнути шию до землі. Повторіть 20 разів.

Після виконання цієї вправи вам здасться, що шия стала довшою і вся постава випросталась.

Подвійне підборіддя

© Live Strong

Це вправа націлена на опрацювання м'язів, що піднімають лопатки. Вони знаходяться з боків вашої шиї. Опустіть праве вухо до правого плеча. Потім вказівним пальцем натисніть на підборіддя так, щоб у вас з'явився так званий подвійний добірок. Постійте в такій позі від 30 до 60 секунд, а потім повторіть для іншої сторони.

Ніс у пахви

© Live Strong

Тепер опрацюємо ремінні м'язи голови і шиї. Вони знаходяться близько до хребців, і їх скутість часто стає причиною головних болів.

Це вправа здасться вам дивним, але воно дуже добре працює. Долонею правої руки візьміть себе за потилицю. Ваш ніс повинен «дивитися» в праву пахвову западину. Під вагою руки ніс буде опускатися нижче. Протримаєтеся в такій позі 30-60 секунд.

В це час ви відчуєте приємне натяг м'язів зліва. Повторіть вправу для іншої сторони.

Руки на спиною

© Live Strong

Ця розтяжка націлена на те, щоб ви відчули і розігріли м'язи плеча, в тому числі ромбоидные і трапецієвидні.

Зімкніть пальці на спині так, щоб долоні дивилися вгору. Прогинаючись у спині, намагайтеся звести лікті разом. Час виконання вправи: 30-60 секунд.

Лікоть назовні

© Live Strong

Дана вправа прибере весь негативний ефект від довгого сидіння. Поставте ноги широко, потім нахиліться вперед, поки не упретеся руками в килимок. Правою рукою візьмися за потилицю. З допомогою ліктя розгортайте тіло до стелі. При цьому друга рука повинна залишатися прямою. Зробіть 10 повторень, а потім виконайте ще 10 — для лівої сторони.

Широкі обійми

© Live Strong

Станьте прямо і розведіть руки в сторони з розкритими долонями і розчепіреними пальцями. Намагайтеся звести пальці рук за спиною. Для більше ефекту закиньте голову назад, дивлячись у стелю. Простойте в такій позі близько хвилини.

Буква Т

© Live Strong

Ця розтяжка ідеальна для хребта, згиначів і зовнішніх м'язів стегна. У позиції лежачи на спині розкиньте руки в сторони так, щоб ваше тіло утворило букву Т. Долоні повинні дивитися вгору. Спробуйте дотягнутися правою стопою до лівої долоні, а потім навпаки — лівою стопою до правої долоні. Зробіть п'ять повторень для кожної сторони, намагаючись щоразу закидати ногу все далі. Потім проробіть таку ж вправу, тільки вже лежачи на животі.

Натяг стегна

© Live Strong

Лежачи на спині, підніміть коліна вгору. Закиньте ліву стопу на праве коліно, а зімкніть пальці в замок на правому стегні. Права нога зігнута в коліні і піднята в повітря. Тягніть стегно на себе, і ви відчуєте приємне натяг м'язи. Через 30-60 секунд, повторіть ту ж розтяжку для лівого стегна.

Випад з розкриттям

© Live Strong

Ця вправа буде дуже корисним для бігунів. Зробіть випад правою ногою, а руки поставте на рівні правої стопи. Праве плече повинно стосуватися правого коліна. Тягніть ліве стегно, а потім, піднявши вгору випрямлену праву руку, зробіть розкриття у бік стелі. Постійте так 5 секунд. Після зробіть підхід для іншої ноги.

Сильні жижки

© Live Strong

Це відмінна вправа для любителів CrossFit. Воно зробить ваші стегна сильними і рухливими.

Поставте ноги на ширині плечей. Присядьте так, щоб ваші сідниці практично торкалися підлоги. П'яти повинні стояти на підлозі. Руками обхопіть стопи і випряміться, не відриваючи п'яток від підлоги. Випряміть ноги настільки, наскільки дозволять вам підколінні сухожилля. Постарайтеся простояти в розкритої позиції хоча б 10 секунд. Зробіть три підходи.

Як позбутися від розтяжок на тілі: корисні вправи та поради
© chokja/iStock Впевнені, що кожну дівчину цікавить інформація, як позбутися від розтяжок. Тому редакція SUPER. UA підібрала для вас вправи та лайфхаки, які назавжди
Корисні вправи вдома, коли нема чого робити
Навіть якщо за вікном злива чи не на кого залишити дітей, щоб вибратися в спортзал, завжди можна провести ефективну тренування в домашніх стінах. Фітнес-консультант Ешлі
5 вправ на розтяжку, які можна робити щоранку
© jentakespictures/IStock Якщо вам важко прокидатися вранці – робіть вправи на розтяжку, так як вони допоможуть вам підбадьоритися, сприяють поліпшенню циркуляції крові,
5 видів розтяжок, які допоможуть зменшити біль у критичні дні
Біль у критичні дні може бути справжньою перешкодою вести нормальне життя. Спортивні вправи на розтяжку — збільшують приплив крові в м'язи і роблять нас гнучкими,
3 розтягуючі вправи при болях у спині
© Pinterest Згідно зі спостереженнями медиків, кожні 8 з 10 людей випробують болі в спині в той чи інший відрізок свого життя. Дискомфорт у верхньому відділі хребта,
10 видів розтяжок, які допоможуть відновити енергію
© IStock Масаж щотижня — це звучить приголомшливо, особливо якщо ти можеш собі це дозволити. На щастя, є розтяжки, які можна робити вдома, щоб розслабити всі напружені