Жіночі вправи, які допоможуть скоротити діастаз після пологів
25.05.2019 875 0 newsdaily.org.ua

Жіночі вправи, які допоможуть скоротити діастаз після пологів

В закладки

Жіночі вправи, які допоможуть скоротити діастаз після пологів

Під час вагітності жіноче тіло зазнає багатьох змін. Діастаз – одне з них. Згідно з дослідженнями, 45 відсотків матерів стикаються з цією проблемою через 6 місяців після пологів.

Діастаз – це розбіжність м'язів живота відносно центральної лінії. Відбувається це тому, що в якийсь момент вашому малюкові стає занадто тісно. Головна неприємність полягає в тому, що такий стан має стійку тенденцію до збільшення, тому важливо вжити заходів на початковому етапі.

Співробітники медичного центру Weill Cornell (США) розробили комплекс вправ, виконання якого допомагає перемогти діастаз в рекордно короткі терміни. За умови щоденних занять, ви повернетеся в форму через 12 тижнів.

1. Вправа «Кішка»

Встаньте на карачки, руки і коліна розташуйте на ширині плечей. Втягніть живіт на глибокому вдиху і згинайте спину, подібно кішці. На видиху потрібно випростатися, але при цьому зберігаючи живіт втягнутим. Виконуйте вправу протягом 5 хвилин.

© pixabay.com

2. Вправа «Стіна»

Станьте спиною до стіни на відстані близько 40 сантиметрів. Тепер починайте повільно присідати, спираючись спиною на стіну. Під час виконання вправи ви повинні намагатися максимально випрямиться. Завдяки цьому м'язи живота отримають необхідну м'яку навантаження.

3. Вправа «Бічна планка»

Лягайте на підлогу і зіпріться на долоню однієї руки. Нижню ногу краще зігнути в коліні для додаткового упору. Ваше тіло повинно утворити ідеально пряму лінію від голови до п'ят. Перебуваючи в цьому положенні, втягніть живіт і утримуйте протягом 30 секунд. Поступово збільшуйте тривалість вправи до 2 хвилин.

© pixabay.com

4. Вправа «Підняття ноги»

Лягайте на спину. Зігніть одну ногу в коліні, а другу піднімайте вгору, зберігаючи її ідеально прямій. Зосередьтеся на диханні. Синхронізуйте вдих з підняттям ноги, при цьому не забувайте тримати живіт втягнутим.

5. Вправа «Бічний рух»

Станьте на праву ногу, трохи зігнувши її в коліні. Покладіть Руки на живіт. Тепер приступайте до виконання вправи. Піднімайте ліву ногу на висоту свого коліна, трохи вивернувши її назовні. Робіть глибокі вдихи, а видихайте повільно. Повторіть вправу 20 разів для обох ніг.

© pixabay.com

6. Вправа «Навантаження трицепса»

Для цієї вправи вам знадобляться невеликі гантелі вагою до 3 кілограм. Викиньте одну ногу вперед, трохи зігнувши її в коліні. Нахиліть торс в тому ж напрямку, а лікті відведіть назад. Тримаючи в руках гантелі, виконуйте рухи передпліччя максимально можливої амплітуди. Зробіть не менше 20 таких рухів.

Читайте також: 10 видів розтяжок, які допоможуть відновити енергію

Корисні поради по позбавленню від діастаза живота після пологів
© rd.com Діастаз, або розбіжність прямих м'язів живота, може з'явитися у будь-якої людини після підняття тягарів або як наслідок проблем з сполучною тканиною, однак
10-хвилинне вправа для плоского живота
© Milkos/IStock Якщо вам здається, що повернути живота плоску форму після пологів вже неможливо, то ви помиляєтеся. Так, діастаз – це досить серйозна проблема, але її
Діастаз м'язів живота: як чоловікам і жінкам відновити свій організм
© takasuu/iStock Діастаз прямих м'язів живота — це дуже поширена проблема для жінок після пологів. Однак і у чоловіків він іноді зустрічається. Це розбіжність м'язів, що
5 правдивих фактів про післяпологовому відновлення жіночого організму
© monkeybusinessimages/iStock Поява на світ дитини – це диво і радість для всієї родини. Разом з тим це – велика праця, наслідки якого даються взнаки навіть після
Як тренуватися вдома, якщо у вас було кесарів розтин
© Artem_Furman/iStock Напевно, ви спостерігали фото знаменитостей, які швидко повертаються у форму після пологів. І до вас приходить розуміння того, що все не так погано,
Післяпологове відновлення: 5 фактів, які потрібно знати кожній жінці
Шлях до привітання дитини в світі — це чудо природи і (буквальний) праця. Потім починається нова частина шляху — відновлення. Вкрай важливо дати вам можливість