10 приголомшливих тренувань для зниження ваги
22.05.2019 456 0 newsdaily.org.ua

10 приголомшливих тренувань для зниження ваги

В закладки

10 приголомшливих тренувань для зниження ваги

Якщо ви зараз це читаєте, то напевно ви на шляху до схуднення. Розкриємо вам секрет, що завдяки одним лише занять в залі можна схуднути — це міф. Ні, спорт важливий, але це ще не все. Надзвичайно важливі такі аспекти в житті як харчування, прогулянки, здоровий сон і те, як ви справляєтеся зі стресами. Крім того, шлях до схуднення у кожної людини індивідуальний, і ті методи, які допомогли кому-то, не факт, що підійдуть для вас.

Тим не менш, представляємо 10 відмінних тренувань, які допоможуть вам досягти своєї мети і максимально швидко і ефективно знизити свою вагу.

Тренування з інтервалами

Це такі тренування, при яких частота серцевих скорочень збільшується, а потім зменшується. Зазвичай це вправи, які потрібно встигнути зробити за певний проміжок часу, потім відпочити і повторити підхід.

Відмінно підійде велотренажер. Крім того, що на ньому швидко спалюються калорії, ви розробляєте підколінні сухожилля, сідниці і стегна.

Тренування з вагою

Будь то вправи з вашим вагою або з доданим — це один з найефективніших методів, що допомагають спалювати жир і прокачати тіло. Великий плюс таких тренувань в тому, що вони підвищують витривалість, а це значить, що наступного разу ви зможете займатися довше і краще. Крім того, після таких вправ ваше тіло все ще використовує додаткову енергію.

Якщо ви новачок і ніколи не тренувалися з вагою — обов'язково проконсультуйтеся з тренером, перш ніж приступати.

Комплексні тренування в залі

Вони включають в себе кардіо-тренування, тренування з інтервалами з вагою. Крім того, допомагають прискорити метаболізм. Знайдіть хорошого тренера, який допоможе вам визначити коли додати вагу, скільки робити підходів і коли перепочити.

Бокс

Дуже ефективний для схуднення вид інтервальних тренувань. Велика помилка думати, ніби при боексировании працюють тільки руки, насправді, сила виходить і з інших частин тіла, наприклад стегон. Крім того, використовуються м'язи, які зазвичай ігноруються в інших тренуваннях.

Кроссфіт

Є причини, за якими кроссфіт став таким популярним — це працює. Вправи, під час тренувань абсолютно різноманітні, від розмахів гирями, до стрибків з коробок в присед. Тут найважливіше — це знайти тренера, який буде стежити, щоб ви не травмувалися.

Табата

Що таке табата? Це метод високоінтенсивної інтервального тренування, її придумав японський доктор Ізумі Табата. Суть її в тому, щоб 20 секунд виконувати вправу з усіх сил, а потім відпочивати 10 секунд. У чотири хвилини укладаються вісім таких раундів. По цій схемі ви можете виконувати абсолютно різні вправи. Наприклад, стрибки зі скакалкою або присідання. Однак врахуйте, що ваше тіло швидко адаптується до такого інтервалу, і для ефективних тренувань потрібно буде його збільшити.

Біг

Якщо мета ваших тренувань схуднути — стадіон не дуже вам підходить. Краще знайдіть горбисту місцевість і біжіть вгору. Чим більше енергії ви використовуєте, тим більше калорій ви витрачаєте. Коли біжите на пагорб, намагайтеся піднімати коліна максимально високо до грудей, а руки тримати зігнутими на 90 градусів.

Йога

Йога сама по собі не є відмінним тренуванням для схуднення. Але, варто ходити на такі заняття хоча б раз в тиждень, щоб підготувати своє тіло до більш інтенсивних тренувань.

Стрибки зі скакалкою

Дуже ефективне вправи для втрати зайвої ваги. Великий плюс — це дешево, скакалка влізе у будь-яку, навіть саму маленьку сумочку і використовувати її можна практично де завгодно.

Стрибайте на скакалці в повільному темпі 3 хвилини. Потім зробіть 100 класичних стрибків. Потім ще 100 в дуже інтенсивному темпі. Повторюйте другий і третій варіант за схемою: 50/50, 21/21, 15/15, 9/9.

Плавання

Якщо ви терпіти не можете бігати — запишіться в басейн. Коли ви плаваєте, працюють всі основні групи м'язів. Ось ефективна тренування для схуднення: Спробуйте якомога довше триматися на воді за допомогою рук і ніг, перебуваючи вертикально в глибокій частині басейну. Потім відпочиньте протягом двох хвилин. Тепер 10 разів переплывите 100-метровий басейн, відпочиваючи після кожного разу протягом однієї хвилини.

Читайте також: 6 способів успішної мотивації в залі для людей з великою вагою

Як самостійно скласти програму тренувань у спортзалі
© Modeste Щоб грамотно скласти індивідуальний план тренувань в залі, краще всього звернутися до тренера. Але якщо ви все ж хочете зробити це самі, то ось декілька порад,
Як підсилити ефект тренувань для схуднення
© Deagreez /iStock У кожній програмі схуднення повинен бути присутнім спорт. Необхідно знати, як вправлятися і на що звертати увагу, щоб досягти стрункого тіла. Редакція
План тренувань і харчування, який допоміг жінці із зайвою вагою схуднути на 30 кг
©womenshealthmag.com Схильна до повноти жінка Енн Наджар довгий час страждала від надлишкової ваги, викликаного переїданням і сидячим способом життя. Однак, на глобальні
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
3 звички, які провокують збільшення ваги
© adrian825/IStock Фітнес не є 100-відсотковим запорукою схуднення. Ви можете старанно працювати в залі, але продовжувати набирати вагу. Відбувається це через помилки в
Поради по легкому досягнення цілі, якщо ви плануєте зменшити вагу
© a_namenko/iStock Схуднення сильно залежить від харчування. Ви напевно знаєте, що те, що ви їсте, важливо при досягненні цілей втрати ваги. Але чи знаєте ви, що те, як