3 універсальних вправи для трицепсів
09.05.2019 315 0 newsdaily.org.ua

3 універсальних вправи для трицепсів

В закладки

3 універсальних вправи для трицепсів

Попереду літо, відпустка, спека, мінімум одягу. А це означає, що ви зможете показати красу свого тіла або окремих його частин. Але чи задоволені ви тим, як виглядають ваші руки? Або хотіли б додати їм об'єм? Для цього необов'язково ходити в спортзал, адже вправи на трицепс виконують навіть у домашніх умовах.

Для цього вам знадобиться лише 7 хвилин вільного часу, а для одного з вправ – гантелі. Але ж це не так вже й багато, враховуючи, що завдяки тренуванні ви досягнете рельєфності рук. Отже, приступаємо. Ось 3 універсальних вправи для трицепсів, завдяки яким ваші руки будуть завжди в тонусі.

Віджимання

Існує кілька видів віджимання, ми вибрали такий, який буде найбільш ефективним для трицепсів.

  • Упор лежачи. Розмістіть долоні під плечима. Ноги прямі, разом або знаходяться на ширині плечей. Все ваше тіло утворює пряму лінію. Гарненько напружте м'язи преса.
  • Опускайте корпус до підлоги, згинаючи руки в ліктях (вони дивляться в сторони й зігнуті під кутом 90 градусів).
  • Коли повертаєтеся у вихідне положення, важливо випрямити руки максимально. 7-10 повторень цієї вправи закріплять результат. Якщо ви помітили, що вам важко даються подібні віджимання, робіть їх з колін.

Читайте також: Ефективні вправи для кардіотренування будинку

Жим і опускання гантелей лежачи

Крім участі трицепсів, навантаження припадає на великий грудний м'яз.

  • Вихідне положення – лежачи. Зігніть ноги, візьміть у руки гантелі. Долоні при цьому повинні дивитися один на одного, лікті – бути зігнутими, а кисті спрямовані вгору.
  • Піднімаємо руки з гантелями, максимально їх вирівнявши, після чого зігніть руки так, щоб гантелі опинилися близько до голови. Кут в лікті – 90 градусів.
  • Знову випряміть руки і поверніться у вихідне положення. Виконайте цю вправу 7-10 разів.

Зворотні віджимання

Одне з найбільш ефективних вправ, як відзначають фітнес-тренери.

  • Сідайте на підлогу, долоні покладіть під плечима, щоб пальці рук дивилися вперед, на шкарпетки ніг. Ноги прямі.
  • Тепер можете зігнути ноги. Випрямляючи лікті, піднімайте тіло від підлоги так, щоб лікті рухалися назад, а не в різні боки.
  • Згинайте руки і опускайтесь до підлоги, не торкаючись його. Спочатку буде важко, але з часом ви зможете опускатися максимально низько. 60 секунд цілком достатньо для виконання вправ. Для його ефективності рекомендують виконати по 2-5 кола зворотних віджимань.

Читайте також: Дієві способи підтримання нормальної ваги

Ефективні вправи для трицепсів, які можна робити в будь-який час
@ Freshwallpapers З добре розвиненими м'язами рук все тіло виглядає привабливіше і гармонійніше. Триглаві м'язи рук (трицепси) доставляють більше клопоту, ніж біцепси.
5 вправ для трицепсів, які легко робити вдома
© nicholasmarkbaker/Flickr Триголовий м'яз, що відповідає за розгинання руки – це трицепс. Саме він дає руці обсяг, допомагає їй виглядати чудово. Але більшість віддає
Ефективні вправи з прокачування трицепсів
© GeorgeRudy/IStock Трицепс — це триголовий м'яз, що відповідає за розгинання руки. Трицепс можна тренувати і вдома, і в тренажерному залі, причому для його якісної
Чим замінити спортзал: 4-хвилинна високоінтенсивна тренування вдома
© bernardbodo/iStock Ефективна тренування вдома може замінити спортзал, якщо займатися регулярно. Навіть велика зайнятість — це не привід відмовлятися від спортивних
6 вправ, які підвищують витривалість тіла
© LuckyBusiness/IStock Щоб верхня частина вашого тіла стала стрункою і сильною, вам потрібно буде багато працювати над цим. Адже вам потрібно розвинути різні групи
5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт
© Curio Therapy Відомий фітнес-тренер Емілі Скай розробила спеціальний комплекс вправ, який спрямований на надання живота плоского вигляду. Щоб домогтися помітних