6 якісних вправ, які змінять ваше тіло
29.06.2019 411 0 newsdaily.org.ua

6 якісних вправ, які змінять ваше тіло

В закладки

6 якісних вправ, які змінять ваше тіло

Якщо ви хочете спалити калорії або набрати м'язову масу, тоді ця стаття саме для вас. Ми пропонуємо вам 6 вправ, для виконання яких необхідно мати всього одну гирю. Мало того, що за одну хвилину за допомогою гирі можна спалити близько 20 калорій, до того ж вона не займає багато місця.

Вашій увазі представлені шість кращих вправ від PopSugar з використанням гирі, які поліпшать м'язову силу і створять рельєфне тіло.

  • Махи з гирями

Це базова вправа, яке зустрічається найчастіше в усіх джерелах. Махи опрацьовують велику кількість м'язових груп.

Техніка виконання:

Поставити ноги на ширині плечей і взяти гирю в руки. Потім виконати невеликий присед, завести гирю трохи далі колін, а після виштовхнути снаряд до рівня голови. Руки потрібно зберігати розслабленими, а спину рівною.

  • Ривок гирі

Ця вправа зміцнює серцево-судинну систему, підвищує витривалість і зміцнює м'язи стабілізатори плечового пояса. Перед початком виконання обов'язково потрібно зробити розминку.

Техніка виконання:

Ноги стоять на ширині плечей, спина пряма і м'язи преса в тонусі. Головне завдання – дати прискорення снаряду, щоб рухом було потужним. Для цього з присідання ми даємо поштовх ногами, виштовхуємо таз вперед і починаємо піднімати руку ліктем догори. Гирю рекомендується тримати близько до тіла, щоб уникнути травматизації. Коли вона знаходиться практично у вертикальному положенні, слід зробити невеликий подсед. Ця вправа є одним з кращих способів опрацювати верхню частину тіла, зміцнити м'язи спини, так і м'язи плечового пояса.

  • Жим гирі сидячи на підлозі

Ця вправа допомагає зосередитися на м'язах плечового пояса і торсу без навантаження на тазостегновий суглоб.

Техніка виконання:

Починаємо вправи з положення сидячи, дві ноги витягнуті вперед і розставлені на ширині плечей. Потрібно закинути гирю собі на плече. Вичавити гирю вгору разом з видихом і повернути у вихідне положення (до рівня трицепса). Необхідно тримати спину рівною і не нахилятися в сторони.

  • Прогулянка офіціанта

Дана вправа допомагає домогтися стабілізації плечового суглоба, а також зміцнити м'язи кора і спини.

Техніка виконання:

Потрібно вичавити гантель над головою, і пройти, зберігаючи це положення, максимально далеко. При цьому лікоть повинен бути зафіксований на одному місці, грудна клітка опущена, і все тіло необхідно тримати у вертикальному положенні.

  • Тяга гирі «Підйом валізи»

Ця тяга зміцнює м'язи стегон і кора, а також м'язи стабілізатори.

Техніка виконання:

Поставити ноги разом. Виконати нахил вперед, злегка відвести таз назад і зігнути ноги в колінах. Спина залишається рівною. Взяти гирю, потім піднятися у вертикальне положення і повністю вирівняти корпус. Потім повернутися у вихідне положення. Потрібно переконатися, що корпус не повертається і не нахиляється в сторону.

  • Присідання з гирею

Ця вправа є ключовим у будь-якому виді спорту. Виконання присідання з гирею є навіть більш безпечним способом, ніж зі штангою. Воно зміцнює м'язи всього тіла: рук, ніг, преса і спини.

Техніка виконання:

Необхідно зафіксувати гирю в руках, щоб ручка виявилася нижче підборіддя. Потім відвести таз назад і опуститися вниз до тих пір, поки стегна не приймуть положення паралельно підлозі. Повернутися у вихідне положення.

7 вправ з гирею, за які вас подякує ваш прес
Зірка фітнесу та майстер-тренер Nike Бетіна Гозо розповіла про своїх улюблених вправах з гирями, які допоможуть прокачати прес. Вона рекомендує робити по 10-12 повторень
6 нових вправ для м'язів, які будуть вам корисні
Візьміть собі на озброєння ці шість вправ. З їх допомогою ви прокачаєте тіло, збільшите витривалість і поліпшите свій метаболізм. Крім того, під час їх виконання
15-хвилинне тренування з двома гирями, яка зміцнить ваше тіло
Якщо ви завжди проводите тренування з гантелями, можливо, прийшов час взяти гирі. Ці два типи ваг фактично працюють з вашим тілом по-різному. Гантелі та штанги
5 видів вправ, з якими ви будете просто сяяти
© Ridofranz/IStock Чи помічали ви, що часом шкіра сяє після тренування? Ця гормональна реакція ніби перетворює вас у Бенджаміна Баттона. Персональний тренер колишнього
Відмінна тренування на 10 хвилин, яка допоможе позбавитися від кілька сотень калорій
© mysafesport.com.br Якщо ви хочете позбавлятися від калорій так само швидко, як їх споживаєте, то познайомтеся з найкращими вправами, які дозволять вам спалювати 100 і
4 ексклюзивних вправи з гирями для ніг і сідниць
© Binyamin Mellish/Pexels Коли ви бачите гирі в тренажерному залі, ви, можливо, не знаєте, що з ними робити. Не хвилюйтеся – багато відчувають те ж саме. Спеціально для