Що станеться з організмом, якщо відмовитися від молочних продуктів
14.06.2019 663 0 newsdaily.org.ua

Що станеться з організмом, якщо відмовитися від молочних продуктів

В закладки

Що станеться з організмом, якщо відмовитися від молочних продуктів

©Pixabay

Багато людей перестають їсти молочні або лактосодержащие продукти — і не тільки тому, що у них є алергія або непереносимість. Деякі люди вважають, що існує ряд переваг для здоров'я, які з'являються в результаті скорочення або повного виключення з раціону молочних продуктів.

Незалежно від причини, є деякі речі, які можуть статися, коли ви перестаєте вживати молочні продукти — і не всі вони позитивні.

1. Це може допомогти вашій шкірі.

Цікаво, що існує зв'язок між споживанням молочних продуктів і тим, як наша шкіра реагує на них.

У доповіді, опублікованій в Американської академії дерматології в 2013 році, передбачається зв'язок між раціоном і шкірними захворюваннями. Хоча зв'язок між молочними продуктами та доглядом за шкірою може бути слабо відчутною, гормони у молоці можуть зіграти свою роль.

2. Ви можете втратити вагу.

Ні в якому разі не потрібно виключати молочні продукти як метод втрати ваги, але це може статися саме по собі.

Деякі жирні кислоти в молочних продуктах можуть бути пов'язані з повнотою. Коли ви вживаєте знежирені молоко, йогурти і сири, ви можете відчувати себе менш ситими (і пізніше з'їсти більше)».

3. Це може викликати здуття живота.

У одних людей побічні ефекти молочної непереносимості більш очевидні (біль у шлунку, діарея, спазми), інші люди можуть тільки відчувати себе роздутими.

Оскільки ці ефекти не обов'язково дошкуляє, люди продовжують регулярно вживати лактозу без серйозної шкоди. Але вони не розуміють, що роздмухування, яке вони відчувають, може виходити з відсутності здатності правильно переварювати молочні продукти.

© Kjokkenutstyr Net/Flickr

4. Можливо, вам доведеться знайти додаткові джерела поживних речовин.

У молочних продуктів є деякі дійсно важливі поживні речовини і позитивні дієтичні переваги. Але для людей, які страждають лактозною непереносимістю краще підбирати інші джерела поживних речовин.

Це трохи складніше – знайти таку ж кількість певних поживних речовин, як в молочних продуктах, що і вітамін D в такій концентрованій формі, а при регулярному споживанні молочних продуктів. Рослинна молоко і апельсиновий сік є хорошими ресурсами кальцію і вітаміну D, але у них низький рівень білка, тому може знадобитися збільшити споживання таких продуктів, як яйця, риба.

5. Зниження споживання молочних продуктів може допомогти з головними болями.

Природне хімічна речовина — тирамін, яке часто зустрічається в сирах, може для деяких людей сприяти виникненню мігрені і головного болю».

Однак одним з можливих джерел виникнення мігрені є дефіцит вітаміну B2, який зустрічається у більшості молочних продуктів. Дієтологи рекомендують вживати в їжу гриби, мигдаль і шпинат в якості джерела В2 замість споживання молочних продуктів.

© Chepko/iStock

6. Це може бути не дуже добре для вашої імунної системи.

Ви можете виявити, що відчуваєте себе слабкіше і можете легше «схопити» небажані захворювання, коли урезаете молочні продукти.

Причина? Зниження споживання молочних продуктів означає, що ви отримуєте менше B12, що важливо для вашої імунної системи і допомагає вашому організму боротися з бактеріями.

Ви можете боротися з цим, приймаючи добавку B12 і вживаючи в їжу продукти, збагачені цим вітаміном.

7. Це може допомогти стабілізувати ваш настрій.

У вас може стати менше перепадів настрою, а також будуть загальна ясність і зосередженість після урізання молочних продуктів.

Велика кількість гормонів в звичайному коров'ячому молоці може додатися до вашого власного кількості гормонів в організмі. Ці додаткові гормони, коли вони змішані з вашими власними, можуть викликати перепади настрою, які полегшуються, коли ви скорочуєте молоко в раціоні.

©Pixabay

8. Ви можете відчувати себе більш енергійним.

Можливо, ви ще не готові до марафону, але ваша щотижнева тренування може стати легше, як тільки ви позбудетеся від молочних продуктів.

Молочні продукти «заспокоює» наші тіла і змушує людей спати. Це може призвести до того, що наші рівні енергії знизяться і серйозно вплинуть на нашу здатність бути активними і щодня виконувати роботу.

Хоча всі вищевикладені ефекти вірні і були вивчені, більшість звичайних людей, які скоротили молочні продукти, вказують, що вони відчувають загальну зміну, але не відчувають, що це відчутно.

Читайте також Асоціація FDA розглядає заборону називати молоком продукт нетваринного походження

12 вагомих причин виключити молочні продукти з раціону
©Pixabay Ви давно хочете виключити з раціону молочні продукти, але все ще сумніваєтеся? Ми наведемо цілих 12 причин нарешті зробити це! Ось які переваги відмови від
Чи можна вживати дорослій людині молоко і молочні продукти, – думка Уляни Супрун
©id-art/IStock Здавалося б, молоко і молочні продукти – це звична їжа, знайома нам з дитинства. Проте, існує безліч тверджень і міфів з приводу її користі і шкоди. Щоб
Корисні продукти та принципи харчування, якщо ви вирішили відмовитися від молока
©Pixabay Якщо ви страждаєте непереносимістю лактози, то від молока і молочних продуктів краще відмовитися. В цьому випадку вам доведеться суттєво переглянути свій раціон,
Вчені встановили, що молочні продукти продовжують життя
©Pixabay Забудьте про те, що молочні продукти можуть завдати шкоди здоров'ю. Згідно з новим дослідженням, проведеним в глобальному масштабі в ході аналізу даних понад 130
Їжа як друг і ворог: так небезпечна харчова непереносимість
© RyanKing999/IStock Іноді наш організм дивно реагує на той чи інший продукт. Це може бути алергія, або сигнал того, що з організмом щось не так. Харчова непереносимість
Що можна і не можна їсти на харчуванні без молочних продуктів
© rawpixel.com/Pexels Харчування без молочних продуктів – це не так складно і неможливо, як вам здається. Достатньо знати, що вам можна їсти, а що ні і скласти план