Як швидше забути кохану людину: 17 рад від психолога
31.03.2019 5 626 0 newsdaily.org.ua

Як швидше забути кохану людину: 17 рад від психолога

В закладки

Як швидше забути кохану людину: 17 рад від психолога

© AntonioGuillem/iStock

Наше щастя – крихка річ. Деколи воно вислизає з рук. Але це не означає, що його більше не буде. Розрив відбувається з різних причин. Деякі відносини виявилися не такими міцними. Інші пари усвідомили, що їхнє кохання було самообманом. У будь-якому разі розставання не завжди означає кінець. Це – початок. Початок нового життя. Але перед тим, як ви усвідомлюєте це, потрібно «стати на ноги». Як пережити розставання? Як швидше забути кохану людину?

Ми хочемо дати вам кілька слушних порад, які допоможуть вам почати все з чистого аркуша.

Вміст матеріалу

17 порад про те, як швидше забути кохану людину

Ці кроки допоможуть вам розібратися в тому, що потрібно робити, щоб минуле залишилося в минулому. – Так, це непростий шлях. Але ми впевнені, що ви впораєтеся і змініть своє життя на краще.

Обірвіть всі зв'язки

У вас напевно є контакт з колишнім: Скайп, телефон, пошта. Видаліть все це, щоб не було спокуси зв'язатися з ним.

Зрозумійте, що ця людина для вас помер

Його більше немає у вашому житті. Не варто чіплятися за нього, думати про те, що, можливо, одного разу ви знову будете разом. Хочете знову знайти любов і щастя? Викреслюйте колишнього свого життя.

Зберіть всі його речі і викинете їх

Видаліть з телефону і комп'ютера ваші загальні фото і відео. Викиньте речі, які у вас від нього залишилися. Також важливо прибрати про нього спогади: не ходіть в «ваші» місця і не слухайте «вашу» музику. Так, це складно. Але це вам допоможе відсторонитися від минулого.

Не цікавтеся її життям

Боляче йому? Страждає він? Що він взагалі робить без вас? Ні! Не ставте собі цих питань. Увімкніть байдужість. Пам'ятайте, його в вашому житті більше немає. Зосередьтеся лише на себе і своє життя. Неважливо, як у нього справи. Не намагайтеся це дізнатися. Ви собі зробите тільки гірше.

Не копайтеся в собі

Часом розрив змушує нас займатися самобичуванням. Але не варто цього робити. Не копайтеся в собі і не звинувачуйте себе в тому, що трапилося. Звичайно, всі ми допускаємо помилки. Але в цьому винна не тільки одна сторона. В розриві винні обидві сторони. Знайшовши ці помилки, не атакуйте себе. Сталося те, що сталося.

Вийміть урок з того, що сталося

Запишіть на папері все те, що було у відносини «не так». Напишіть також те, якого ви будете шукати партнера в майбутньому. Що для вас важливо? Як уникнути минулих помилок? Чим більше питанням, тим краще. Проаналізуйте ситуацію. Завдяки цьому ви не наступите на ті ж граблі.

Не відстороняйтеся від інших

На вашому колишньому світ клином не зійшовся. Будуть і інші. Повірте. Звичайно, зараз ви про це не хочете думати. Просто запам'ятайте, що ви не будете самотні.

Відпустіть образу і злість

Обриваючи зв'язок з колишнім, ви також повинні відпустити негативну енергію. Як можна залучити в життя щастя, якщо ви будете злитися на минуле? Можливо, там і були ситуації, на які хочеться злитися. Але не варто впадати в крайнощі. Забудьте, вибачте і йдіть далі.

Не варто стригти всіх під одну гребінку

© AntonioGuillem/IStock

Якщо ваш колишній був нехорошою людиною, це не означає, що всі інші – такі, як він. Думки матеріальні. Якщо ви так думаєте, то до вас будуть притягатися подібні люди. Давайте людям шанс, не складайте про них думку, не дізнавшись їх досить добре.

Мисліть філософськи

Все в житті змінюється. Покохавши одну людину, ви не вичерпалися. Ви зможете знайти нову любов. Не чиніть опір змінам, життя – це нескінченні гірки. Зараз настала темна смуга, але незабаром буде світла.

Будьте відкриті чогось нового

...або комусь. Як ми вже говорили, не варто закриватися. Не позбавляйте себе нових знань і досвіду. Вам необов'язково відразу починати серйозні відносини і зв'язувати себе узами шлюбу. Спілкуйтеся і ходіть на побачення. Будьте відкриті, і люди дадуть відповідь тим же. Насолоджуйтеся увагою оточуючих. Ви побачите, що життя не закінчується. Що ви все ще можете бути щасливі і кохані.

Не шукайте «заміну»

Багато намагаються (навіть на підсвідомому рівні) знайти того, хто був у них до цього. Вони порівнюють нових партнерів зі старим. Шукають у них ті ж риси, що були у колишнього. Таким чином ви не забудете минуле. До того ж варто визнати, що немає в світі копій. Всі ми різні. Не намагайтеся зробити з когось заміну колишньому. Цінуйте нової людини таким, який він є.

Дізнайтеся більше

Полюбіть себе більше, намагайтеся дізнаватися про себе щось нове кожного дня. У вашому житті настав період, коли потрібно переглянути особливості своєї особистості. Ви – самодостатні. Ви обов'язково зустрінете любов. Але не поспішайте.

Живіть, а не існуйте

Знайдіть нові хобі і спробуйте те, чого раніше не пробували. Поживіть для себе. Читайте книги, подорожуйте, запишіться на курси. З відходом колишнього ваше життя не стала порожньою. Навпаки, ви можете наповнити її новими пристрастями і людьми.

Усвідомте, що ви гідні кращого

Повірте в те, що ви дійсно будете щасливі. Ви цього заслуговуєте. Вам більше не потрібно триматися за минуле. Адже в ньому ви були нещасливі. Тепер у вашому житті все буде по-іншому. Ви можете залучити кращого партнера: дбайливішого і відданого.

Не намагайтеся викликати у колишнього ревнощі

Не шукайте партнера тільки для того, щоб показати колишньому, що у вас «все добре». Адже, якщо ви шукаєте його «схвалення», це не так. Відпустіть його. Він для вас – незнайома людина, порожнє місце. Вам не потрібно йому мстити або щось доводити.

Не намагайтеся «заглушити» проблеми шкідливими звичками

Алкоголь, безладні зв'язки, куріння – все це не тільки не допоможе, але й зашкодить. Не губіть своє життя і здоров'я. Цінуйте себе. Оточуйте себе позитивними речами і людьми. З часом ви помітите, що забули колишнього.

Читайте також Кращі фільми про кохання і стосунки, які змусять задуматися

Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
8 маленьких порад для збереження великої і міцної любові
© Ivanko_Brnjakovic/iStock Розлучення і розставання трапляються все частіше, але це не означає, що у світі немає місця для щирої та вічної любові. Багато хто з наших
Черофобия: що це таке і чим вона нам загрожує
Черофобия: що це таке і чим вона нам загрожує
Черофобия: що це таке і чим вона нам загрожує
31.05.19 Поради про саморозвиток
© fizkes/iStock Психічне здоров'я людини продовжує цікавити вчених і лікарів. Тривожність, стрес, фобії – ми, можливо, не з чуток знаємо про ці речі. Але психологія
5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
6 важливих порад, які допоможуть пережити розлучення
© BRITICO/Flickr Як би нам того не хотілося, але кількість розлучених пар зростає. Звичайно, це – дуже важкий і неприємний період в житті, але це ще не кінець. Вам не
Як пережити розставання з партнером
©Pixabay Ви розлучилися з партнером і важко переживаєте розрив? Так, так буває, але це ще не кінець світу. Цей непростий період треба пережити, а впоратися з цим вам