Різні види цукру та їх застосування в кулінарії
09.06.2019 634 0 newsdaily.org.ua

Різні види цукру та їх застосування в кулінарії

В закладки

Різні види цукру та їх застосування в кулінарії

©Pixabay

Незважаючи на те, що навколо цукру завжди крутиться багато негативних тверджень, він піднімає настрій і дає приплив сил, тому дуже важливим в нашому раціоні. Головне – вибрати правильний сорт і правильно його використовувати!

Розповідаємо, які бувають види цукру і як їх застосовувати в кулінарії:

1. Тростинний цукор

З цукрового очерету роблять нерафінований і рафінований цукор, який відрізняється світло-жовтим або злегка кремовим відтінком. Нерафінований тростинний цукор вважається більш корисним, так як містить вітаміни групи В, кальцій, залізо, магній, фосфор, калій, натрій, цинк. Існує кілька сортів тростинного цукру:

Демерара – використовується в кращих європейських кав'ярнях для підсолоджування кави, а також для випічки.
Турбінадо – підходить для випічки, фруктових десертів, морозива.
Мусковадо – володіє підвищеною здатністю до карамелізації, тому використовується для приготування вершкових помадок, чізкейків і морозива.
Чорний барбадоський цукор – краще всього підходить для приготування десертів темного кольору, особливо шоколадних.

©Pexel

2. Буряковий цукор

Цей вид цукру найпоширеніший у нас, а виготовляють його з цукрових буряків. Підходить для всіх страв, але не містить ніяких корисних речовин.

3. Кленовий цукор

Добувається із цукрового клена та містить глюкозу, калій, залізо, цинк, марганець і кальцій. Використовується для приготування випічки та різних десертів, а у вигляді кленового сиропу подається до млинців, вафель, пудингам.

4. Пальмовий цукор (джаггери)

Пальмовий цукор дуже корисний для зміцнення імунітету, так як містить кальцій, калій, фосфор, цинк і пектин. Він може бути у вигляді меду або розсипчастим, а додавати його можна в напої, десерти і соуси.

©Pixabay

5. Кокосовий цукор

Цей продукт виробляється з нектару квітів кокосової пальми. Використовувати кокосовий цукор можна у всіх стравах, але особливо він гарний у вершкових десерти, випічку, мармеладах, пастиле та інших солодощах.

6. Сорговый цукор

Виробляється з сорго – рослини, яка поширена в Індії, Африці і Китаї. Цей тип цукру використовується в винокурении та пивоварінні, а також для приготування помадок і карамелі. Саме сорговый цукор використовується як підсолоджувач дитячого харчування.

7. Солодовий цукор (мальтоза)

Солодовий цукор, який добувають з ячменю або рису, поширений у країнах з домінуючою пивний культурою. Застосовують мальтозу для виготовлення дієтичних продуктів, дитячого харчування, сумішей для випічки і каш швидкого приготування.

©Pixabay

Вживання цукру, навіть самого корисного, вимагає раціонального та виваженого підходу. Намагайтеся не перевищувати допустиму кількість цукру на добу, інакше він може швидко перетворитися на ворога вашого здоров'я!

Читайте також 7 причин, чому у спеку треба пити зелений чай

5 альтернатив цукру та їх вплив на здоров'я
Не дарма рафінований цукор називають солодким отрутою. Зайва вага, проблеми з шкірою, діабет. Це лише мала частина того, до чого призводить надлишок цукру. Незважаючи на
9 солодощів, які не відкладуться на боках
© Zira.uz Ласунам особливо складно дотримуватися дієти. В один момент відмовитися від випічки, цукерок, морозива — це важко для організму і навіть може призвести до
5 найкорисніших салатних заправок, які не виглядають прісними
©DragonImages/IStock Коли мова йде про приготуванні салату, велику роль відіграє заправка. Як правило, покупні заправки містять у своєму складі багато цукру, солі,
7 маловідомих фактів про харчування, що сприяють схудненню
© Alex Kamo/Flickr Щоб успішно скинути вагу і зберегти його на бажаному рівні, необхідно сформувати правильні харчові звички і збільшити фізичну активність. Наводимо
Як відмовитися від обробленого цукру в раціоні
©Pixabay Якщо ви хочете поліпшити свою зовнішність і здоров'я в цілому, то повинні задуматися про те, як відмовитися від цукру. Наскільки важким це може бути? Як
6 видів фруктів, які допоможуть легко пережити дієту
©Pixabay Фрукти є дуже корисними, так як повні клітковини і антиоксидантів, але вони також містять і цукор. І нехай це цукор натурального походження, який надходить в