11 видів чаю, які здатні зменшити цифру на вагах
07.05.2019 262 0 newsdaily.org.ua

11 видів чаю, які здатні зменшити цифру на вагах

В закладки

11 видів чаю, які здатні зменшити цифру на вагах

©dungthuyvunguyen/Pixabay

Крім правильного харчування і занять спортом, є ще деякі способи, які допоможуть схуднути. Так от ми знайшли у Brightside інформацію про те, що за допомогою різного чаю можна допомогти собі в боротьбі із зайвою вагою. Ділимося цим з вами.

Зелений

© Maria Tyutina/Pexels

Це найвідоміший вид, який дуже корисна для здоров'я. Також цей напій гарний у боротьбі із зайвими кілограмами. Все тому, що в зеленому чаї багато катехінів, які є природними антиоксидантами. Вони можуть поліпшити ваш метаболізм і збільшити спалювання жиру, особливо в області живота.

Пуер

Його потрібно пити обов'язково після їжі. Дослідження, які були проведені як для тварин, так і для людей, показали, що пуер здатний збільшити втрату ваги. Чай пригнічує синтез жирних кислот, який впливає на процес ліпогенезу, перетворюючи жир в енергію майже відразу після їжі.

Чорний

© Thought Catalog/Pexels

Цей вид також хороший, якщо ви хочете схуднути.Чорний чай багатий антиоксидантами, званими флавоноїдами чи інакше відомими як поліфеноли, які пов'язані з безліччю переваг для здоров'я, у тому числі і втратою ваги.

Улун

Різні дослідження показали, що улун може сприяти зниженню ваги шляхом покращення процесу спалювання жиру і прискорення метаболізму. Поліфеноли в улунском чаї, принаймні, частково відповідають за втрату ваги.

Білий

©NIKOLAY OSMACHKO/Pexels

Переваги білого чаю були добре вивчені протягом багатьох років, і вони варіюються від поліпшення здоров'я до вбивства ракових клітин. Білий чай і зелений чай мають однакову кількість катехінів, що і сприяє швидкої і ефективної втрати ваги.

Ройбуш

Протягом багатьох років він використовувався для поліпшення здоров'я, і завдяки недавнім дослідженням він тепер застосовується і для втрати ваги. Він багатий антиоксидантами, такими як аспалатин і нотогагин, які відповідають за допомогу в очищенні від шкідливих вільних радикалів, які мають тенденцію завдавати шкоди ДНК. Крім того, ці антиоксиданти можуть допомогти збалансувати рівень цукру в крові і поліпшити резистентність до інсуліну.

Матчі

© dungthuyvunguyen/Pixabay

Чай дуже ефективний, особливо коли мова заходить про допомогу у втраті зайвої ваги, і він більш ефективний, ніж зелений чай, тому що він обробляється по-різному. Матчу чай менш калорійний — 1 грам містить близько 3 калорій. Крім того, так само як і зелений чай, матчу містить багато антиоксидантів, таких як епігаллокатехін галлат, які можуть допомогти у вимиванні токсинів.

Лимонний

Лимонний бальзам — це трава, відома своїми заспокійливими ефектами, і це один з найбільш рекомендованих напоїв для загального здоров'я. Лимонний бальзам належить до того ж сімейства, що і м'ята. Крім зниження стресу, стимулювання сну і поліпшення стану шкіри і волосся, чай з лимонним бальзамом є чудовим напоєм для людей, які хотіли б поліпшити своє травлення.

Коричний

© freestocks.org/Pexels

Коричний чай, природно, низький в калоріях і може допомогти контролювати рівень цукру в крові, що призводить до споживання меншої кількості калорій і запобігання збільшення ваги. Регулярне споживання кориці стимулює роботу травної системи належним чином, і це може бути нова диво-таблетка для зниження ваги, особливо для жирів в області живота.

Куркумный

Первинним антиоксидантом в цій спеції є куркумін, який є протизапальним речовиною. Воно впродовж століть використовувалася в китайській медицині. Куркума може допомогти з контролем збільшення ваги, усуненням ожиріння і лікуванням порушень обміну речовин.

Лимонно-імбирний

©Pixabay

Лимон і імбир мають безліч переваг для загального здоров'я, і одним з них є підвищення метаболізму. Такий чай також має здатність підвищувати енергію в 3 рази більше, чим кава і цукор. Крім того, імбир може контролювати рівень цукру в крові. Він покращує поглинання жиру організмом і перешкоджає його нарощування.

Ці напої можна сміливо пити, якщо хочете прискорити процес боротьби із зайвими кілограмами.

Читайте також 20 трюків на схуднення, які і працюють правда

Натуральні чаї, які допомагають скинути вагу
©Pixabay Як відомо, деякі натуральні чаї здатні вплинути на процеси схуднення. Але які з них найбільш корисні і в чому полягає їх дію? Розібратися в цьому допоможе наша
5 незамінних рішень для позбавлення від живота і боків
© IStock Якщо ви давно займаєтеся фітнесом і вже побачили бажані цифри на вагах, але при цьому боки і живіт досі зрадницьки звисають з джинс, саме час пустити в хід ці
6 способів успішної мотивації в залі для людей з великою вагою
© Pexels Часто людям з великою вагою складно підтримувати правильний настрій і зберігати мотивацію під час занять спортом, тому що для них кожна вправа вимагає великих
Фактори, які впливають на появу жиру на боках і животі
© structuresxx/iStock Деякі люди правильно харчуються і займаються спортом, але все одно не можуть позбутися від жиру в області живота. Для багатьох це стає складним
10 літніх соків для зниження ваги
Коли ж ще у вас буде така можливість пити свіжі соки, як не влітку? Між іншим, соки не тільки неймовірно багаті поживними речовинами, але й здатні стати вашими
10 відмінних способів допомогти схуднути низу живота
© grinvaldsy/IStock Жир в області живота є гнітючим фактором для будь-якої жінки. Але найгірше те, що від нього дуже непросто позбутися. Він утворюється глибоко усередині