14 ознак, що у твоєму раціоні мало води
02.03.2019 617 0 newsdaily.org.ua

14 ознак, що у твоєму раціоні мало води

В закладки

14 ознак, що у твоєму раціоні мало води

Про користь води ви чуєте звідусіль і, звичайно, це чиста правда. Проте, коли ви забуваєте пити воду або просто нехотите, то організму це не приносить радості. Ми підготували 14 ознак, які свідчать про те, що у твоєму меню недостатньо Н2О.

Сухість у роті

© nicoletaionescu/IStock

Це перший очевидний ознака. Найкраще вгамовувати спрагу ні чим попало, а саме чистою водою. Вона зволожує горло, а ротова порожнина ще довго буде зволожуватися слиною після одного ковтка.

Суха шкіра

Це ознака ранньої стадії зневоднення. Шкіра суха, ви перестали пітніти, а значить і шкідливі токсини почали затримуватися в організмі.

Сильна спрага

© Leah Kelley/Pexels

Це вже набагато сильніше, ніж просто сухість у роті. Це щось подібне похмілля, коли п'єш і не можеш напитися. Не потрібно доводити до таких станів, просто пийте постійно.

Сухість очей

Без води слізні потоки стають сухими. Це результат червоних і сухих очей. Особливо важливо пити воду тим, хто постійно працюєте з комп'ютером.

Біль у суглобах

©seb_ra/IStock

Спинні і хрящові диски десь на 80% складаються з води. Якщо її недостатньо в організмі, то хрящові тканини стають сухими і кістки починають тертися один об одного. Саме це і призводить до болю в кінцівках.

Менше м'язів

Якщо ви помітили, що незважаючи на тренування, м'язи стають більші, а навіть зменшуються, то це ознака зневоднення. Пийте більше води, особливо, в спортзалі.

Хворієш довше

© SARINYAPINNGAM/IStock

Вода сприяє виведенню шкідливих речовин з організму. Йому завжди завжди потрібна підзарядка у вигляді води. Саме за допомогою неї можна прискорити процес одужання. Плюс до всього зневоднений хворий організм починає брати воду в інших джерелах таких, як судини, що призводить до нових проблем.

Втома

Як згадано вище, зневоднений організм починає харчуватися водою з судин, що призводить до нестачі кисню в крові. Як наслідок — втома і млявість.

Почуття голоду

© Happycity21/iStock

Коли організм хоче пити, він іноді плутає це почуття з голодом. Так ось тому замість води, ви можете починати трапезу, однак це не насичує вас вдосталь. Спочатку спробуйте випити склянку води.

Проблеми з травленням

Травна система, як і ротова порожнина, та інші складові організму зволожується водою. Без належної гідратації кількість слизу в шлунку зменшується, і шлункова кислота може завдати серйозної шкоди системі травлення. Результат – печія і розлад шлунка.

Запор

© shark_749/IStock

Якщо відсутня вода в організмі, це позначається і на кишечнику. Так от, якщо немає належної змащення кишечника, то це призводить до запорів.

Сечовипускання

Якщо ви ходите в туалет 4-7 разів на день, отже, вашому організму мало води. Якщо темний колір сечі, то це сигнал того, що організму потрібна вода. Якщо ви п'єте достатньо води, то сеча повинна бути світло-жовтого або прозорою.

Старіння

© youthincmag.com

Якщо ви п'єте мало води, то організм сам по собі почне в'янути. Знайте, що з віком води пити потрібно тільки більше.

Ці ознаки допоможуть вам зрозуміти, що в організмі недолік Н2О.

Читайте також 5 альтернативних способів гідратації, для яких не потрібна вода

5 ознак того, що ви п'єте занадто мало води
©Pixabay Підтримання оптимального рівня гідратації організму надзвичайно важливо для нашого здоров'я. Вода потрібна нам, щоб регулювати температуру тіла, а також для
Як пити більше води, коли важко себе змусити
© Anetlanda/IStock Всі ми хочемо пити більше води. Ми вирішуємо почати з нового року, з нового тижня. Але все одно, ми не п'ємо достатньо. Ми стаємо повільними, наша
Скільки води потрібно пити для краси і сяйва шкіри
© MilanMarkovic/depositphotos Потрібно пити воду. Це ми чуємо з дня у день звідусіль. Ми вирішили ще раз розібратися, чому це так важливо саме для шкіри і скільки води
Непримітні ознаки того, що ви занадто багато засмагаєте на сонці
©warrengoldswain/iStock Немає кращого способу відпочити влітку від домашніх турбот і робочих буднів, ніж поніжитися на пляжі. Єдина проблема з таким видом дозвілля
Лікарі визначили 9 ознак, які вказують на недолік заліза в організмі
© fizkes/iStock Серцебиття, суха шкіра і болючість в роті не обов'язково є симптомами, які ви могли б асоціювати з дефіцитом заліза. За словами Всесвітньої організації
5 ознак нестачі в організмі жирної кислоти омега-7
© framesdirect.com Ви, безсумнівно, багато чули про жирних кислотах омега-3 – життєво важливих жирах, які є ключовими для здоров'я нашого мозку і серця. У великій